• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

S jak starým miminkem se může začít chodit na plavání?

26. října 2010 
7. říj 2010 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Od 4 měsíců jsme chodili do vany a od neceých 6 měsíců do bazénu :dizzy_face:
7. říj 2010 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
určitě ne dřív než po všech hexách.. :wink:
7. říj 2010 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
V pripade verejnych bazenu (napr.lekce plavani s kojenci) od 6ti mesicu, ale doporucuji ockovani prevenar. Je to semeniste bacilu. V pripade domaciho bazenu je to mozne mnohem driv, ale voda by nemela mit mene nez asi 30'C.
7. říj 2010 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Myslím, že co mamina, to názor, stejně tak co lékař, to názor. Podle posledního doporučení, co vyšlo pro pediatry, do veřejných bazénů s potápěním až od tří let...... Já jsem s malým chtěla chodit cca od půl roku, ale máme v rodině astma, takže zatím čekám a začnem nejspíš chodit na jaře - ale určitě ne někam, kde se děti "na povel" potápí.
7. říj 2010 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
my sme začaly chodit v 6-ti měsících až jsme měly naočkované 3 hexy...doporučil nám to i dr.
7. říj 2010 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
my měli vaničky povoleny od 2 měsíců a v pohodě a pak od 6 měsíců bazén :wink: :wink: malá miluje vodu a jsem ráda že jsme jto absolvovali :dizzy_face:
7. říj 2010 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jsme chodili od 3,5 mesice, ale do bazenku jen pro deti v spoukromem Kenny klubu. Pak jsme v 6 mesicich zacali bojovat se zanetem zevniho zvukovodu a na doporuceni ORL lekare jsme plavani museli ukoncit.
7. říj 2010 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, já začala s dcerkou plavat od 3 měsíců ve vaně. V 5. měsíci jsme jeli na dovču k Liberci a tam byly normálně v bazénu v Babylonu a úpln v pohodě... A na plavání jako takové chodíme taky už. Helenka je sice nejmladší ale je děsně šikovná :slight_smile:
Myslím, že ve všech plavacích centrech se plave od 6. měsíce a do vaniček se chodí od 2 - 3 měsíce.
Ale stejně je potřeba se řídit svými pocity. Pokud se to někomu zdá lepší až od roka, atk ať chodí od roka. Je potřeba individuální přístup...
S očkováním bych si hlavu nelámala... :wink:
9. říj 2010 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
na vaničky se můžec hodit od 5 týdnů. My začali chodit teď
12. říj 2010 ve 20:54  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás se do vaniček smí od 6ti týdnů a od 5ti měsíců do bazénku :slight_smile:
12. říj 2010 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jsme začali chodit s malou do vaniček v jejích 10-ti týdnech a bylo to super! S námi tam chodila ještě maminka s o měsíc mladší holčičkou... Do bazénku (na plavání kojenců) se u nás chodí od 3 měsíců... Do velkého bazénu jsme začali chodit letos v létě, když bylo malé 11 měsíců, bála jsem se, ale nakonec super! Máme malou vodnici :grinning:
26. říj 2010 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek