Sama se nezabaví. Může to být zoubkama?

haninka
5. únor 2010

Ahoj maminy,
naše malá se poslední dobou sama vůbec nezabaví a furt ji mám pod nohama. Je možné, že je to zoubkama??..roste jí asi 6 zoubků najednou.. 😒
Předtím si hrála sama, listovala v časopisech, prostě se sama zabavila čímkoliv. V poslední době se nezabaví ani na minutu, furt chce být s maminkou, když potřebuju uvařit, chce být na ruce..už je to docela náročné..
Snažim se vždycky nepodlehnout a vydržet ať se sama zabaví, ale je to těžký..co s tím??

muminek
5. únor 2010

Haninko tak stím ti moc neporadím já mám malýho na noze nalepeního furt dobívá se mě i na záchod. Hrád si sám neumí a vyžaduje furt mou pozornost. Když odejdu třeba jen do ložnice už běží kam jsem šla. Asi jsem ti moc neporadila ale aspoň v tom nejsi sama ☹

haninka
autor
5. únor 2010

Jojo, za mnou Terka taky chodí jako ocásek. Jdu do koupelny, do ložnice, mám ji za zadnicí..

katzi
5. únor 2010

Haninko, u nás úplně to samý. Myslím,že to nebude zoubkama (možná jen částečně). Spíš to bude takový období, který přejde - doufám 😉

haninka
autor
5. únor 2010

Katzi, tak to doufám, že to přejde 😅
O víkendu má být malá poprvé přes noc u babi a dědy, tak jsem zvědavá jak to dopadne 😒

katzi
5. únor 2010

Haninko: jednou určitě přejde. A zas pak za nima budem dolízat my a oni už budou chtít volnost 😀 U babi a dědy to bude dobrý, budou na ni dva, malá bude mít změnu, určitě bude spokojená 😉

lenulin
5. únor 2010

Já mám toho agenta taky pořád za zadkem ale když jsme u dědy a babičky tak si na mě ani nevzpomene 😀 a hrát si sám to snad nikdy neuměl 🙂 to asi opravdu časem přejde samoa bude mít svůj zájem

muminek
6. únor 2010

Lenuli já jen doufám že jak píšeš že to samo přejde že to nebude v patnácti. To bych asi byla v blázinci. 😀

haninka
autor
6. únor 2010

Toto mi k tématu poslala do IP jakási Giorgina, sem to napsat neměla zřejmě odvahu, tak to napravím:
tak proc sis porizovala dite,kdyz se mu nechces venovat?

Jsem ráda, že takovéto IQ tu má jen málo maminek..Vám ostatním děkuji za pochopení 🙂
H.

sisi.v
6. únor 2010

hani, já mám taky tuleňku obecnou - pořád nalepenou - když si někam sednu, tak si nesedne vedle mě, ale na mě, chodí po baráku kam jdu já...a sama si hrát neuměla nikdy, a už pochybuju, že někdy bude - už jsme ale našly nějaký, pro obě přijatelný, modus vivendi...jediné, co nedělám, že jí nenosím, má 15 kg a já jen jedny záda...ale když jsme s jinými dětmi, tak mám chvilku na knížku, tak možná se doma nudí a hraje si na lovce - loví mě 😉.

příspěvěk typu giorginy je no comment.

ined77
7. únor 2010

ahojky 🙂 ,
sice radu nenesu,ale jen ujištění,že i já mám doma pobobného ocáska 😀 .
chodí se mnu i na wc,prostě všude 😅 .občas vydrží malinkou chvilinku sám v pokojíčku,ale to jen opravdu velmi velmi zřídka 😅 .
jen doufat,že to opravdu časem přejde 😅 😉 .

giorgina...další madam dokonalá? 🙄 ...no comment

audri
14. únor 2010

Dobrý večer,
mám doma to samé v bleděmodrém, teda v růžovém.. nemůžu nic sama, musí mi u všeho asistovat, nebo kvičí, že stále neustále něco chce, někam jít, něco podat.. spolu...v pokojíčku si hraje jen se mnou. Ale! (Chodím denně na tři až čtyři hodinky do práce)-. Přes den chodí ke stejně starému kamarádovi, hrají si celé hodiny na tahání auta, nakládání, pořádají lumpárničky, co nesmějí (vybalovat toaletní papíry, mazat se krémy..) a to vydrží dlouho. Tak asi je chyba ve mně.. Nebo pořídit co nejdřív nového prcka (ale to s ním nebude stejná zábava..:o( To je zajímavé...!!!

berynka
14. únor 2010

Mne se teda nezdá divný, že se ani ne dvouleté dítě nedokáže zabavit samo 😅 😉 . Řekla bych, že je to přiměřený až tak kolem toho 3. roku.

Audri, a u vás si myslím je to jasný úplně, když chodíš do práce 🙂. Je to podobný jako u dětí, co chodí do školky. Rodiče sice mají delší dobu "voraz", ale pak ve společných chvílích se dítěti musí věnovat s větším nasazením 😉.