"Sbírka" výkresů a výtvorů našich dětiček. Co s nimi?

martule20
26. říj 2011

Máme toho doma požehnaně, stále něco tvoříme a pak je mi líto většinu vyhodit
Jak archivujete výkresy a spol. vašich dětiček?

dvojka
26. říj 2011

@martule20 -Ahoj.My skladujeme do krabic od bot a pak šup na skříň.Hodně toho máme ze školky a ted ze školy dvojnásob-tak se připrav 😀

berynka
26. říj 2011

skladovat to nebudu 😉. Maximálně si to vyfotim a jde to do koše. Sama jsem nedávno dostala od dědy své skoro třicet let staré výtvory, tak jsem se pobavila a rychle se s tím rozloučila 😅 .

paolin
26. říj 2011

moc hezké dávám na výstavku a schovávám a jinak to taky jistí koš 😉

mamkamarketa
26. říj 2011

me to prijde skoda vyhodit ☹ my ty opravdu povedene ze skolky a (vykresy a keramiku) mame vystavene. neco davame babickam (ktere z toho maji momochodem obrovskou radost) a nektere schovavame do desek. ale synovi vytvory nemam v planu vyhazovat

naty
27. říj 2011

taky se mi do vyhazování nechce, i kdybych se tím měla jednou probírat jen já 😀 , jsou v tom prostě vzpomínky, jako ve fotkách...ale já sem taky takovej sběrač těhle věcí, někdo na to není...na výtvory mám připravený několikery desky a krabici, kam přijdou i první botičky, dudlík a tak... 😵

martule20
autor
27. říj 2011

naty: Ty jsi můj člověk 🙂 Já se tím taky čas od času proberu a zavzpomínám a s těžkým srdcem dělám tu a tam čistku 🙂) Našla jsem tip všechno vyfotit a následně vyhodit, ale to už nějak není ono, když to není origoš 🙂 První botičky mám taky schovaný, dudlík jsme loni hodili na balkon Ježíškovi a dodnes mě mrzí, že putoval do koše a ne do vzpomínkové krabice 😉 Jenže představa kolik se toho při dvou letech nahromadí než zvednou kotvy nebo mi to ve třiceti otlučou o hlavu /že jo Berenika 😀 / mě trošku děsí. Přeci jen disponujem jen poměrně malým bytem...

naty
28. říj 2011

@martule20 já si říkám, že vyhodit to můžeš vždycky, ale zpátky ti to nikdo nevrátí 🙂 Tak co,když je to nebude zajímat, tak nebude, s tím holt člověk nic neudělá, a at s tím naloží podle svýho...já sem byla třeba strašně ráda, když sem doma našla krabici se svýma věcma z mala, a tak nějak mě hřálo u srdce, že někomu stálo za to ty moje patlanice takhle zachovávat... 😀 😵
To focení je fajn, když si třeba s kámoškou nebo tady dáváme tipy, co dělat s prckama, ale jinak originál je prostě originál...

katmou
10. zář 2013

@mamkamarketa Pěkný den, můžu se zeptat do jakých desek výkresy schováváte? Syn donesl hromádku malování ze školky a chtěla bych si to taky uchovat na památku 🙂

mamkamarketa
10. zář 2013

@katmou uplne obyc z tesca. Ted je zacatek sk. Roku, maji vyber. Urcite by poslouzil i sanon s euroobaly 🙂