Schováváte si výkresy svých dětí?

brouhadka
25. čer 2012

Chtěla bych se vás zeptat. Naše malá si přinesla spoustu výkresů za celý rok z kroužku, na který chodí. Čekám, že tento týden přinese další výkresy ze školky. Už mám doma schované všechny loňské. To i včetně všelijakých výtvorů z modelíny, punčoch, atd. A to si ještě každý den přinese obrázek ze školky, když na mě čeká po obědě až pro ni prijdu. Jenže si říkám, že když to takto budu skladovat každý rok všem třem dětem, tak tím za chvíli budeme mít zahlcen celý barák. Ale na druhou stranu je mi jich líto vyhodit. Já sama jsem našla z dětství pouze jeden. Pravděpodobně mi je mamka po tajmu postupně vyhazovala. Chtěla jsem se zeptat jak to děláte vy? Schováváte všechny na památku, nebo jen některé hezké, nebo je schováte jen dočasně a pak je vyhodíte?

vafle
25. čer 2012

moje dítě ještě nekreslí ale já to dělala tak že jsem si s mámou na konci školního roku sedla spolu jsme probraly které jsou nej a chci si je nechat......a vyhazovala jsem to všechno až když jsem se vdávala...možná jich tam ještě pár mám 🙂

diviska
25. čer 2012

já mám dcerku maličkou, ale za sebe mohu říct, že si hodlám vše schovávat. Moje mamka to tak dělala. Má plnou obrovskou krabici a je o krásné se na to občas podívat. Jak pro mě tak pro ní je to super památka. Většina těch obrázků má příběh 🙂 Myslím, že to za to stojí si to schovat

marinka
25. čer 2012

Většinu jo, ze školky schovám všechny 🙂

berenika39
25. čer 2012

schovávám jen ty, na kterých je jasná petrova ruka a ne pomoc paní učitelky, jenom ty, které namaloval sám, za sebe, nebo s něčím souvisí (zážitek z výletu a tak).

saminomimino
25. čer 2012

syn začal chodit do mini školky a výtvory a výkresy se jen valí 😵 já to docela prožívám,vím jak se u každého snaží a vždy je s věnováním mně nebo tátovi,takže prozatím vše schováváme vystavujeme plánujeme pořídit nástěnku a dávat i tam,samozřejmě že časem ve škole ,kroužcích a pod toho bude asi velké množství tak vybere ty nej a určitě schvováme,já mám i po sobě schované,ale jen hrstku,co zbylo u babiček a jsem strašně ráda,vrátí mně to vždy 20 let zpět 😀

lenka5731
25. čer 2012

schovávám jen pěkné nebo něčím zajímavé a dobře skladné (tzn. jeden papír nebo čtvrtka)
různé postavičky a podobně máme nějakou dobu vystavené a pak to nepozorovaně vyhazuju, ve školce tvoří pořád a už po prvním roce bych na to potřebovala extra skříň 😒

sebestka
25. čer 2012

Kristýnky výkresy i všechny výtvory ze školky schovávám. Je to krásná vzpomínka, já sama nic takového nemám. Až bude velká, tak si sama rozhodne, jestli si je nechá nebo vyhodí.

iira
25. čer 2012

mi si obrazky ze skolky schovame,doma co namaluje se skladuji nejakou chvili a pak je vyhodim,ty obzvlaste vydarene ji schovam ,ale jinak to jde do kose,..Opravdu by byl za chvili plny barak a to nejde

very
25. čer 2012

Schováváme všechny výkresy, označíme datumem a řadíme do desek..máme už čtyři šanony.., nejsem si ale jistá, že budu stejně pečlivá i při Bětul.. 🙂 Je ale pravda, že pár výtvorů jsem vyhodila..tajně, samozřejmě ty nepovedené.. 😉

denousek
25. čer 2012

tak my letos donesem první složku a rozhodně schovám.vyhodit to přece můžu kdykoliv ale na pude v krabici ta fakt zavazet nebude... 😉

sarihy
25. čer 2012

Já schovávám vše, popisuju, v jakém měsíci byla věc vytvořena, abychom pak mohli porovnávat vývoj 🙂, dávám do šanonu. Ale já jsem možná trochu magor, já totiž schraňuju úplně všechno - těhu průkazka, výsledky všech vyšetření, první vlásky,první boty, všechna přání a pohledy, které holky dostaly... Moje maminka schovávala všechno, ke svatbě jsem dostala obrovskou krabici a byl to ten nejlepší svatební dar....Takže já to chci udělat stejně, ať si s tím pak berundy udělají, co budou chtít.

bzubzalka
25. čer 2012

Mám syna necelé dva roky, ale už máem taky schovaný výkres🙂 botičky, vlásky. Moje mamka taky hodně věcí schovávala, ne vše, ale má pohledy co jsme psali ze školy v přírodě atd

mates22
25. čer 2012

schovávám ze školky vše, z domova to podařené...hned ve školce když to vystavěj do té převlíkárny, píšu si zezadu datum a pak to na konci roku ukládám do krabice a má to na poličce v pokojíčku........... a i já schovávám vlasy, botičky první, průkazku těhu, štítek z porodnice, první pohled...prostě všechno, co mi připomene jejich dětství

anta
27. čer 2012

Jooooooooooooo, od doby, kdy vzal Honzík tušku, štětec, vodovky do ruky, mám jeho obrázky schované, jednou mu to chci ukázat, ať se společně zasmějeme! 😵 😉

ange_de_la_morte
27. čer 2012

Zatím ještě vlastní potomky nemáme, ale chtěla bych říct, že nedávno jsme s mamkou dělaly pořádek na půdě a našli plné krabice obrázků a výtvorů - neskutečně mně to potěšilo a strávili sme zbytek odpoledne prohlížením a neskutečně sme se bavili, já obrázky nevyhodím ... A pokud nejsou kapacitní možnosti skladovat všechny tak aspoň udělat probírku

timbouctou
28. čer 2012

no taky máme schované, ale zdaleka ne všechno, protože ve školce mají velmi aktivní mladou učitelku a jen za letošek máme plnou krabici už po protřídění 😀 tak to bysme se pak museli přestěhovat a pořídit klukům na výtvory zvláštní místnost 😀

asaka
28. čer 2012

jo, máme uz slusnou sbírku, to jsou synovi teprv 3,5r. Kdyz on tak rad maluje a moc hezky..Nemam na to to vyhodit 😅

sarkaa
28. čer 2012

Má schované první obrázky, pak nějaké co nám třeba nakreslil na Vánoce nebo k svátku a samozřejmě školkové a školní. Všechno neschovávám,....to bych to pomalu neměla kam potom dávat. Nějaké ty upomínkové věci určitě je hezké schovávat, ale ne každou blbůstku....to je můj názor.

andy80
29. čer 2012

Ano, schovávám od obou a skoro všechny, máme toho už plné krabice 😅

anatanka
30. čer 2012

Miri maluje porad, tak vsechno fakt schovavat nebudu. Navic maluje skoro kazdy den sebe, me a naseho psa, tak to nemusim mit stokrat, i kdyz meni pozadi od louky az po zachod... 😉 Ale jinak mi to je taky lito, takze nakonec vetsina zustava.

irasek
1. črc 2012

Schovávám, popisuji a občas se kochám🙂 Některé výtvory mám vystavené- jsou to občas dost abstraktní díla, musíte zapojit fantazii a návštěvy reagují až když jim řeknu, co je tím myšleno slovy: "a jó, už to tam vidíme" 😀