Screening oušek - už podruhé negativní, kdo to měl podobně?

jana2222016
4. únor 2019

Holky dnes jsem byla s mimi na druhém pokusu o přeměření oušek. Opět negativní. Máte někdo zkušenosti s tím, že by bylo vyšetření i na druhý pokus špatné, ale ve skutečnosti vše vpořádku? Jdeme v březnu na další pokus, ale před tím návštěva ORL, kde budou malé ouška čistit. Sestra říkala, že tam má hodně mazu a to může být důvod nenaměření. Jsem docela vystrašená, aby nebyla hluchá

cinam
4. únor 2019

@jana2222016 malému teda už napodruhé změřili, takže osobní zkušenost nemám. Ale po tom prvním měření jsem četla různé diskuze a články a v naprosté většině případů to dopadlo dobře. A když sama sestra říkala že tam má hodně mazu, tak to určitě bude dobré. Prý 1 dítě z 1000 takto nezmerenych má pak skutečně nějaký problém se sluchem. Držím palce 😊

cilkat
4. únor 2019

A nagativni, nebo "nejisté naměřený"? U nás se s tím praly půl hodiny, pak mě poslaly zkusit malýho uspat a pak další pokus omezení, výsledek "hodně ušního mazu, líp to nenamerime, čistější výsledek to není, ale holt ho sledujte". Vím, že na zvuky reaguje, tak snad fakt ok.

marketa1218
5. únor 2019

Ahoj, jenom ze zvědavosti, jak takové namereni oušek probíhá? Čekám první miminko, tak jsem zvědavá. Děkuju ☺

marketa1218
5. únor 2019

@cinam děkuji

leilinka1234
5. únor 2019

3x dceru v porodnici měřili a 3x na jedno ouško negativní, jedno se při třetím chytlo. Pak všechno v pořádku ;) taky prý mázek. Ale nervózní jsem z toho byla hodně. Nicméně jsem tušila, že slyší, protože jsem zkusila tlesknout a ona se lekla 🙈😀 ale hlodalo mě to děsně.