E-shop secondhand s dětským oblečením

zuzaaaaa
17. srp 2017

Ahoj holky, mate nejaky typ na eshop sekacek s detskym oblecenim?

A nekdo zkusenosti s Emitex fusakem jaro/podzim?
Dekuji

zuzaaaaa
autor
18. srp 2017

🙂

terezia10
18. srp 2017

brumla.cz

jannice
18. srp 2017

laclik.cz

terezapetrova
18. srp 2017

@zuzaaaaa zmíněny fusak používám cca 5 let v obdobích jaro/(léto)/podzim a absolutně doporucuju, výhoda oproti napr nahrade deky je obrovská - už jen to ze netřeba neustále zdvihat ze země kdyz ji dítko skopne 🙂

pucmelinka
18. srp 2017

@zuzaaaaa mam ho od letosniho jara a zatim jsem spokojena...u dejy hrozi,ze se ditko odkope...

zuzaaaaa
autor
18. srp 2017

@terezapetrova
@pucmelinka děkuji holky a je dost teplý na podzim, včem tam dáváte miminko? A máte ten Sebi nebo Snoopy?

kami1984
18. srp 2017

Fusak jsem používala celých 6let u obou dětí a byl zlatý!!!

monaluza
18. srp 2017

Mam Emitex 2v1 (nebo je to 3v1?, proste bavlna + fleece) a uzila jsem ho dokonce i na Vysocine celou zimu (v zime chlupem dovnitr, proti vode chranil nanoznik od kocaru), takze si ho nemuzj vynachvalit.

pucmelinka
18. srp 2017

@zuzaaaaa presnej typ nevim,ale muzu mrknout...malej se narodil zacatkem dubna a byla kosa,takze narychlo jsme kupovali fusak...jinak jsem malymu davala chlupatej overal...

pucmelinka
18. srp 2017

@zuzaaaaa typ Fanda fleece/bavlna... zvazuju,jakej koupim jako zimni

zuzaaaaa
autor
18. srp 2017

@pucmelinka dekuju moc 😊 a mas favorita na zimu?

pucmelinka
18. srp 2017

@zuzaaaaa prave ze moc ne...jeden se mi libil,ale stoji skoro 5000,to nedam...jsem ochotna dat tak 2500...pokud nenajdu nic,usije mi ho kamaradka... Ty mas uz nejaky vybrany?Mrnouse uz budes mit ve sportaku?

linee
18. srp 2017

@zuzaaaaa koukala ses tady na bazarku?Je toho mraky,urcite si vyberes;)

zuzaaaaa
autor
18. srp 2017

@pucmelinka nemam, puvodne jsem chtela nejakej univerzalni, ale ten od emitexu se mi nelibi. Tak jsem obj ten podzimni a jeste budu vybirat zimni. Za 5tis jsou krasny 😃😃😃. Mala uz asi bude, je cervencova a neni to drobecek a mame Moon, tam je mensi korbicka.

pucmelinka
19. srp 2017

@zuzaaaaa malej je v dubnu,takze to vidim na mesic,max 2 a bude ve sportaku...az objevim fusak,kterej se mi libi,tak Ti sem hodim odkaz... 🙂

zuzaaaaa
autor
19. srp 2017

@pucmelinka supr! Dekuji😃

pucmelinka
19. srp 2017

@zuzaaaaa a kdybys naky objevila Ty,tak mi sem hod taky odkaz 🙂

pucmelinka
31. srp 2017

@zuzaaaaa ahoj,tak ja nakonec koupila tenhle fusak little angel,exclusive mazlik cernya rovnou i rukavnik ve strjnym designu...je to tak heboucky 😍

zuzaaaaa
autor
31. srp 2017

@pucmelinka supr dekuju, hodis mi fotku nebo odkaz? Ja koupila podzimni zatim od Emitexu.🙂

pucmelinka
1. zář 2017

@zuzaaaaa mas ip 😉