Sex bez ochrany, mám se bát?

nelda0
5. únor 2018

Ahoj, měla jsem sex se svým přítelem a to bez ochrany... kdysi jsme používali kondom, ale s tím mě to bolelo, tak jsme do toho šli bez ochrany... udělal se mimo mě, prý na 100% a pokaždé mám zpoždění s MS... co myslíte... mám se bát? I když jsem to kdysi měla bez ochrany vždy jsem to dostala... ale teď nás dělily 2s...

terezapetrova
5. únor 2018

taky bych se chtěla po vecerech nudit..

stuplakova
5. únor 2018

@nelda0 A bát se čeho? Těhotenství nebo nějaké choroby? Určitě se můžeš bát obojího. Chápu že s kondomem ti to nebylo příjemné, ale pokud nechceš být těhotná, tak je třeba se podívat po jiných možnostech antikoncepce.

lstuchlova
6. únor 2018

Ano, měla by ses bát...

priefi
6. únor 2018

@nelda0 Prerusovanou soukoz vs.tehotenstvi bych prirovnala k ruske rulete... nikdy nevis, kdy ta znama kapka a je z Tebs tatka bude platit. Teda v Tvem pripade matka... Prerusovana soukoz totiz neni jen o tom, ze se partner udela mimo, jeste pred vyvrcholenim muze dojit k odchodu takovych zbytecku, kde jsou s prominutim zdechliny spermie, ale obcas se tam najde i zombik, ktery je schopny oplodnit vajicko a pokud jsi mela zrovna i plodne dny bum je tu mrne 😉 Pokud Ti je kondom neprijemny jsou i jine moznosti ochrany nez prerusovany pohl.styk.

nelda0
autor
6. únor 2018

@priefi neměla jsem plodné dny... a když to tak řeknu, tak tam dole bylo celkem sucho, jak u mě, tak i u partnera...

priefi
6. únor 2018

@nelda0 pokud jsi nemela plodne dny, neni co resit 😉 nicmene, pokud se ta kapka uvolnila, ani Ty ani pritel byste si toho nemeli jak vsimnout. Je to doslova kapka 😉

koblizek3666
11. únor 2018

Já jsem otěhotněla také z prerusovane souloze... Podle me ty myty jakoze se nemůže nic stat je jen uklidnujici nesmysl... 😐

malarenatka34
19. únor 2018

Přerušovanou soulož bych si dovolila jedině při neplodných dnech, ale jinak bych se opravdu bála.. a bát se každý měsíc při zpožděné menstruaci, jestli nebudu mít neplánované miminko, to bych asi brzy zešedivěla. 🙂

deniskatr
Autor odpověď smazal
Zobraz