Sex po porodu - kdy začít?

petraszi
30. pro 2018

Maminky kdy jste zacaly se sexem po porodu? Jsem 4 mesice po a pri poslednim pokusi jsem skoncila v slzach ze to proste neslo... Na zacatku to bylo lepsi nez ted a uz nwm co delat :( nekdy me strasne zaboli jen prst :((

leniczka23
30. pro 2018

@petraszi Chce to pomalu..chlap at se obrni trpelivosti a pripravi se na dlooooouhou predehru..ted se omlouvam ze to reknu na rovinu snad nikho nepohorsim, ale at ti to treba nejdriv udela pusou..musis byt na sto procent uvolnena a poradne nazhavena..vemte na pomoc i lubrikant a proste postupne..zadne tlaky..drzim palce

terka2018
30. pro 2018

@petraszi ahoj, ja byla natom podobne 😀 dulezity, je být uvolnena, kdyz je clovek po celym dni unaveny a mysli jen na spani tak to moc nepujde. Az ted po 8 měsících co se mi konecne srovnaly hormony to zas jde lepe 🙂

petraszi
autor
30. pro 2018

@leniczka23 to je problem prave :( kdyz sla na vec prvni pusa, tak se mi pipka jeste vic sevre a pak uz je to uplne des :(
On trpelivy je az az ale me to depts ze nedunguju jak zenska :(

leniczka23
30. pro 2018

@petraszi a zkousela sis to treba udelat sama?

petraszi
autor
30. pro 2018

@leniczka23 jj zkousela... To nekdy slo uplne v pohode ale z toho zas bolest jako blazen :(

bayt
30. pro 2018

@petraszi Já neměla žádný poranění a začali jsme měsíc po porodu.

petraszi
autor
30. pro 2018

Je pravda ze jsem byla sita jak ve vnitr jak venku no :(

urtica
30. pro 2018

Asi půl roku po porodu, ale upřímně - do starých kolejí se to začalo vracet až tak cca dva roky po porodu, měla jsem teda nástřih. Co se týká bolesti, tak gynekoložka nám poradila, aby se chlap pořádně promazal dětským olejíčkem, občas jsem si ho taky vetřela dovnitř a s tím to šlo...

klea81
30. pro 2018

Byla jsem šitá hodně oba porody. Po prvním porodu byl sex asi 8. týden, po druhém 7. Žádné bolesti. Možná se nech zkontrolovat, jestli tam nezůstaly nějaké vstřebatelné stehy, co tlačí na nervy nebo něco. Nebo máš prostě trauma z porodu a je potřeba si o tom s někým promluvit. Určitě to nehroť a nenuť se ani kvůli chlapovi, ať nemáš blok ještě větší. Vysvětli mu situaci a snaž se ho uspokojit i jinak.

petraszi
autor
30. pro 2018

@klea81 trauma z porodu urcite ne, ja jsem z nej byla paradoxne nadsena protoze to byl fofr a kazdy me desil jak to nebude dlouhe 🙂
Spis je fakt ze mam po porodu diastazu jak krava a jako zenska se citim strasne skarede :( jeste ze je prcek zdravy :(

fly80
30. pro 2018

@petraszi určitě zajdi za doktorem. Jestli si byla víc šitá, tak je možné že prostě špatně. Stává se to. Určitě lepší než trpět 😉

klea81
30. pro 2018

@petraszi tak možná se nedokážeš uvolnit a z toho ta bolest z křečovitého sevření, diastáza se dá spravit cvičením nebo operací, vše je řešitelné. Že jsi škaredá může být jen v tvé hlavě, nebo má partner nějaké narážky? 4 měsíce po porodu nemá nikdo krásné břicho, opravdu nikdo, ani bez diastázy

dancamich
30. pro 2018

@fly80 mě MUDra řekla, že nic necítí, ale já vím, že tam mám hned u ,,vstupu´´ jakoby steh navíc. Šíleně to řeže a nefunguju už sedm měsíců. Měla jsem vnitřní i vnější šití.

leniczka23
30. pro 2018

@petraszi to je divne ze te to boli i kdyz to zkousis sama, to urcite zajdu k Dr. A zkus zamakat na sobe at se citis lepe..moc drzim.palce at si brzy zensky fit😊

urtica
30. pro 2018

@leniczka23 Mě to zlobilo rok...a co vím z okolí, tak zdaleka nejsem jediná...časem se to srovnalo.

azanka
30. pro 2018

Já byla šitá hodně zvenku i uvnitř a měli jsme sex po čtyřech týdnech od porodu. Nebolelo to nijak výrazně. Zašla bych k doktorovi, řekla bych, že něco není v pořádku.

ivuska1986
30. pro 2018

@petraszi ahojky, já nerodila přirozeně, ale při prvním milování mě to bolelo, jak nikdy, už jsem myslela, že to vzdám, manžel je držák 😍 vydrží i hodinu, pak se to nějak uvolnilo samo a je to jako za mlada. Určitě bych zašla k dr, neboj, za chvíli se bříško zatáhne, hormony se srovnají a zase se budes cítit jako žena, mě to trvalo skoro rok, než jsem se začala zase sobě libit. Držím palce

kafr
30. pro 2018

Byla jsem střihlá, myslela jsem, že mě zašil blbě, už jsem se viděla na opětovném nástřihu a šití. Manžel měl neskutečnou trpělivost, až 7m po se nám podařilo cosi, čemu se dalo říkat sex. Teď 8m po mám i orgasmy jak hrom!
Mudr mi na kontrole po šestinedělí říkal, že kojením je ženská hormonálně jakoby v přechodu, že i pochva je hodně suchá a sevřená.

neznama23
31. pro 2018

Ahoj já se bála jak nikdy prostě jsem na to myslela pořád jak to nejde a tak a potom jsem tomu nechala čas spali jsme spolu až po třech měsících a musela jsem být uvolněná zkoušel všechno pomalu hlavně na nic nespěchat a jak rádi holky viz výše 🙂

petraszi
autor
8. led 2019

Tak jsem dnes byla u doktorky a mam utrzeny sval u panevniho dna... :(
To je duvod proc me to boli i jen prstem :'(

klea81
8. led 2019

@petraszi takže operace?

petraszi
autor
8. led 2019

@klea81 udajne se s tim nema nic delat, ze se to musi samo zlepsit a ze mam pocitat s delsim uzdravovanim a proto me to tak strasne boli ze sex neni mozny :( a to mi rikali na zacatku ze cca do roka to bude lepsi a ted ze dyl :'(