Šijeme látkové hračky pro děti. Pošlete nápady, návody

cudlik27
4. říj 2012

pěkný den vam všem přeji.chtěla bych vas maminky které doma šijete ruzné latkové hračky ,deky na hraní ,molitanové kostky a jiné napady poprosit zda byste mi mohli poslat nějaké nápady ,navody a fotky vaší tvorby.mam doma spoustu zbytku latek a rada bych klukum neco našila.ted mam v planu molitanove kostky a deku na hrani aby nesedeli na linoleum.predem vam moc dekuji za inspiraci.

berenika39
4. říj 2012

myslím, že tady se vyřádíš🙂)))), ráda tam nakukuju, krásný věci🙂 stačí se přidat🙂
https://www.modrykonik.cz/diskuse/spolocne-nazo...

hanaflint
12. lis 2012

Ahoj, vyborna zabava je s ponozkama. Vycpe se vatou, nebo zbytky latek, kousek se podvaze tak, at je hlavicka a zbytek uz je na fantazii - zviratka, princezny, strasidla.... cokoliv. S dcerkou takhle tvorime a uz mame cele divadlo. Vecer si pred spanim hrajeme s manaskama z ponozek. Koupila jsem fixy na textil a Karolinka ruzne maluje na latky, ze kterych pak princeznam prisiju k ponozce saty apod. Je to zabava a nikterak narocne 🙂. Vyzkousejte 😉

lilliaan
3. pro 2012

Ahojte, vcera moj 20 mesacny syncek stratil na prechadzke s tatinom svoju milovanu hracku. Chodil s nou vsade vyse roka a teraz stale len place a hlada ju. Prosim niekoho, kto sije hracky ci by pre nas zvladol tuto kravicku velmi urgentne 😢 Ruky a nohy ma prazdne, az na tie konce... a spodok bruska vyplnene zrejme makkymi lahkymi gulickami, lebo kravicka je lahka, perie sa v pracke v pohode... PROSIM pomozte, dakujeme

lilliaan
3. pro 2012

Neviem tu fotku otocit 😒 Alebo ak by ste vedeli o niekom, kto ju ma a bol ochotny nam ju odpredat (cenu akceptujem). Bola kupena v obchode HOFER v rakusku (Aldi, alebo nas Lidl)

mrazulkav
27. led 2014

Spousta návodů je třeba i tady: http://www.mimibazar.cz/navody.php?id=14
Teď jsem akorát taky šila kostku - "didaktickou" na zkoušení zapínání, zavazování.... a jednu menší s rolničkama uvnitř a obrázky zvířátek (nezvládám vyšívat, malovat nechci, když to malá bude cucat, tak zkouším sehnat nažehlovačky, ale domácí zvířátka nějak nejsou k mání) :(