Šiju si na sebe bič, když nenechám syna dýl samotného?

agatka77
3. říj 2008

ahojky,

prosím o zkušenosti maminek již starších miminek.Mám skoro osmiměsíčního Ondráška,ale mám problém,že nevydrží sám.Možná je to tou separační úzkostí,co bývá kolem osmého měsíce,ale možná to tak vyžaduje.

Sám vydrží cca půl hodiny ráno po snídani na hrací dece,pak už ne,musím si ho vzít k sobě n agauč a hrát si s ním.Nemůžu u něj uvařit,nebo déle uklízet,maximálně vyluxovat,rychle.
Odpoledne jdem radši na dlouho do kočárku,protože už nevím,co s ním mám dělat,navíc mi nechce odpo spát v postýlce,vzteká se,dělá mosty,točí se na břicho a tam ječí

ráda se mu věnuju,hraju si s ním,ale pak jsem ve stresu,že nic nestíhám

co myslíte vy? jak to máte?

děkuju za jakékoliv připomínky a rady 😉

timbouctou
17. říj 2008

agatka77. no si taky neumím přestavit, že toho našeho otesánka budu nosit celý den v šátku 😝 ale na ruce si rád pohoví, to je fakt 😀

timbouctou
17. říj 2008

lubicanoemi_ máš pravdu, někdy strašně křičí a když ho trochu pochovám tak se zklidní a pak si v pohodě chvilku sám hraje. Taky kašlu na chytrý řeči o "dělání z kluka mamánka". Ale v 8 měsících ho v šátku při vaření opravdu, ale opravdu nosit nebudu 😀

lubicanoemi
20. říj 2008

jeeeej, to pardon, ja som si poriadne neuvedomila že už všetky máte detičky staršie 🙂 to hej, tá moja žaba je trojkilová a keď ho dosýta nosím tak je to cítiť, tož neskôr to iste tak nepôjde. ono je to asi inšpirácia na úplný začiatok, práve aby to neskôr deťom nechýbalo a sami od seba chceli byť viac sami. tak to som vám teda moc nepomohla, ale ved ja radiť ešte s mesačným miminom nikomu nechcem :-P

timbouctou
20. říj 2008

lubicanoemi_ no jo, já ho jako maličkého nechávala v tom houpacím lehátku, on is tam krásně spinkal. A teď, halama, chce nosit. Strejda řikal: to je dobrý, počkej až bude mít 20 kilo a bude se chtít pořád chovat 😀 😀