Široké balení. Poraďte postup

mejviz
27. črc 2007

Ahoj holky, určitě se to tu už řešilo ale nejde mi vyhledávání tak se nezlobte že se ptám znovu... byli jsme u ortopeda a ten nám řekl abdukční balení 3 pleny - papírová a 2 látkový složený na třetiny? jsem z toho nějak zmatená mohly byste mi poradit úplně po lopatě jak pro blbý postup jak se to dělá? jak se ty pleny složí, jestli se dávají pod dupky nebo nad čím to drží a tak... a jestli abdukční balení je široké nebo je to ještě něco jinýho? děkuju moc 🙂

85jana85
21. led 2017

@konja ty kalhotky marwell se dávají na papírovu?

maromor
22. bře 2017

Ahoj ! Taky jsme to široké balení hodně řešili a přišli jsme na himer.cz kde se prodávají kalhotky , které řeší 2 pleny navíc na pampersku jako široké balení. Mají 2 velikosti i pro větší děti.Jen dám papírovku-bodíčko- popř. další vrstvu - ty kalhotky zapnu na suchý zip na to a neřeším. Doporučuji

denisska
25. zář 2017

@maromor taky budu mit himer, prosim a co jste meli za nalez🙂?

denisska
25. zář 2017

@beruda tento clanek znam, je super, kez by se tak doktori vzdelavali🙂

beruda
25. zář 2017

@denisska já ho objevila až nedávno. První dcerka měla bohužel půl roku frejkovu peřinku, a jak jsem se později dozvěděla, vůbec jí mít nemusela. Dodnes mně mrzí ten ztracený čas :/, byla jsem vyplesklá prvorodička s nedonošeňátkem, tak jsem se prostě bála no...

martyina
25. zář 2017

Mi furt balili špatně ať sem dělala co dělala nakonec himerky do toho sem si dala ještě látkovou a byly spokojeni. Takže za mě himer

denisska
25. zář 2017

@beruda a jaky mela nalez?

@martyina na himerky se taky chystam zitra prijdou🙂 a jaky nalez jste meli vy?

beruda
25. zář 2017

@denisska měla IIA, ale myslím, že když si lékař přečetl ve zprávě z porodnice, že byla koncem pánevním, tak to dal pro jistotu

denisska
25. zář 2017

@beruda jj tam se to vic predpoklada🙂hlavne ze uz je to holka sikovna🙂