Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Šišatá hlavička. Čím ji nejefektivněji podkládat?

lsx
22. lis 2010

Ahoj,
máte někdo zkušenosti se šišatou hlavičkou Vaší ratolesti? Náš 3m synek si oblíbil na zádech jednu stranu a teď má hlavičku na té straně dost šišatou 🙂 Snažíme se mu ji podkládat, v kočárku to ještě uhlídám, ale v noci jak se hýbe, tak hlavu vždy dostane mimo to podložení. A dále, čím nejefektivněji podkládat? Díkes

shaula
22. lis 2010

Ahoj, podobných témat tu už pár bylo, ale nevím, proč mi je vyhledávač nechce najít... 😕

Každopádně u nás nezabralo žádné podkládání, přesně jak píšeš, vždycky se z toho dostal (zkoušela jsem stočený ručník i speciální podložku). Pomohlo otočit dítě v postýlce naopak 😉 Tak můžeš zkusit, třeba to zabere i u Vás. Držím palce.

lsx
autor
22. lis 2010

🙂 díky. Už jsme to provedli. Ale on radši kouká do zdi, než aby se otočil. Nebo se otočí jen na chvilku a pak zase zpátky na tu svoji oblíbenou stranu. Ve středu jdeme na rehabilitaci, tak třeba nám poradí. Asi totiž tam má i zkrácené svaly, tak to asi potřebuje uvolnit.

boruuvka
22. lis 2010

@lsx v noci s tím nic nenaděláš, ale ve dne ho stimuluj z té druhé strany. Mluv z ní na něj, podávej hračky a tak. Pokud leží na zemi, tak aby když chce na tebe vidět musel koukat z neoblíbené strany.

miarosa
22. lis 2010

Ahoj my sme s tím teda problémy neměli, ale mé švagrové se holčička točí jen na jednu stranu a v poradně jí poradili aby úplně obrátila nebo jen dala trošku jinak postýlku, snaží se jí taky polohovat, ale u 3 měsíčního dítka už to moc nejde točí se sami jak chtějí. Možná bych zkusila ty hračky na strany a něco barevnho. 🙂

Sem začni psát odpověď...

Odešli