Šišatá hlavička. Čím ji nejefektivněji podkládat?

Ahoj,
máte někdo zkušenosti se šišatou hlavičkou Vaší ratolesti? Náš 3m synek si oblíbil na zádech jednu stranu a teď má hlavičku na té straně dost šišatou 🙂 Snažíme se mu ji podkládat, v kočárku to ještě uhlídám, ale v noci jak se hýbe, tak hlavu vždy dostane mimo to podložení. A dále, čím nejefektivněji podkládat? Díkes
shaula
22. lis 2010
Ahoj, podobných témat tu už pár bylo, ale nevím, proč mi je vyhledávač nechce najít... =-)

Každopádně u nás nezabralo žádné podkládání, přesně jak píšeš, vždycky se z toho dostal (zkoušela jsem stočený ručník i speciální podložku). Pomohlo otočit dítě v postýlce naopak 😉 Tak můžeš zkusit, třeba to zabere i u Vás. Držím palce.
lsxautor
22. lis 2010
🙂 díky. Už jsme to provedli. Ale on radši kouká do zdi, než aby se otočil. Nebo se otočí jen na chvilku a pak zase zpátky na tu svoji oblíbenou stranu. Ve středu jdeme na rehabilitaci, tak třeba nám poradí. Asi totiž tam má i zkrácené svaly, tak to asi potřebuje uvolnit.
boruuvka
22. lis 2010
@lsx v noci s tím nic nenaděláš, ale ve dne ho stimuluj z té druhé strany. Mluv z ní na něj, podávej hračky a tak. Pokud leží na zemi, tak aby když chce na tebe vidět musel koukat z neoblíbené strany.
miarosa
22. lis 2010
Ahoj my sme s tím teda problémy neměli, ale mé švagrové se holčička točí jen na jednu stranu a v poradně jí poradili aby úplně obrátila nebo jen dala trošku jinak postýlku, snaží se jí taky polohovat, ale u 3 měsíčního dítka už to moc nejde točí se sami jak chtějí. Možná bych zkusila ty hračky na strany a něco barevnho. 🙂

Začni psát odpověď...

Odešli