Školka a sluníčko. Mažete děti krémem?

janinasm
19. kvě 2022

Holky mám dotaz. Byla jsem si vyzvednout dítě ze skolky. A koukam, malá je celá ožahlá sluncem. Ve skolce neni žádný pristresek nebo tak takže si hrajou jen na přímém slunci. ☹️ A malá je spálená. Vy mažete deti kremem než je dáte do skolky? Nebo jak to děláte?

mourovatakocka
19. kvě 2022

@janinasm Když teď nosí krátký rukáv, tak ano, ráno namažu ruce. Obličej neřeším, dávám jí kšiltovku nebo klobouček. Ale vím, že třeba v jeslích je mazali bez ptaní před pobytem venku. Děti jen tak na plném slunci, to mi teda přijde dost zvláštní...

majaveja
19. kvě 2022

Mažu ráno obličej a ruce.

meyryen
19. kvě 2022

ano, mazu rano pred odchodem do školky

lentilkah
19. kvě 2022

Mazu rano a uz jsem koupila i roll on do skolky, ze se primazne nez pujdou ven.

bara88
19. kvě 2022

Ano mazala sem,nebo rodiče dávají krém do školky a poprosi paní učitelky jestli by nemohly namazat před odchodem ven

aselluska
19. kvě 2022

U nás jsme děti mazaly, než jsme s nimi šly ven. Každý má svůj krém. Některé to zvládnou a tak trošku nám pomůžou, ale i tak je kontrolujeme, jestli jsou namazaný všude.

ruzova_pastelka
19. kvě 2022

U nás děti mažou učitelky pokud je to potřeba. Ráno bych to odhadnout nedokázala, občas to vypadá, že bude zataženo a je z toho slunečný den, to bys musela mazat fakt pokaždé...

areh
19. kvě 2022

Ráno mažu ruce, uši a za krokem. Nosí kšiltovku. Chodí po obědě, takže odpoledne neřeším

pavelkamat
19. kvě 2022

Dala jsem krém do školky a učitelky ho mažou než jdou ven.

ckei
19. kvě 2022

@janinasm nikdy jsem nemazala ani jednoho.

janaaanna
19. kvě 2022

@janinasm zeptala bych se ve skolce. U nas jedna skolka mazat nechtela, pak na nalehani rodicu chteli deti namazane od rodicu rano a pak mazali po obede (rano jsem mazala jen behem letnich mesicu, kdy je i dopoledne ostre slunce, ale zadny krem nechrani cely den). Druha skolka mazala bez problemu, jen chteli krem

petrasipkova1
19. kvě 2022

Dcera si maže sama ručičky.Taky je má hned chycené.

rencinka87
19. kvě 2022

Syn je v lesni skolce, mazu rano oblicej, usi, za krkem, dostava kloubouk/ksiltovku a ma dlouhy rukav i kalhoty - kvuli klistatum. Zazemi maji mezi stromy, takze prevazne ve stinu, ale chodi treba na palouk, kde je prime slunce, takze mazu (navic syn je takovy ten zimni typ “snehurka” - sice ma tmave vlasy, ale ledove modre oci a temer bilou plet, takze o opaleni se neda mluvit).

chris_n
22. kvě 2022

Naše školka si přeje, abychom děti ráno před příchodem namazali a oni je mažou pak ještě jednou odpoledne

lenkabukov
22. kvě 2022

Ráno ne, ale má krém v batohu a ví, že se má namazat. Naštěstí na to učitelky dbají a opravdu prosí rodiče, aby děti krém měly s sebou. Když někdo nemá, říkám dceři, ať klidně půjčí.

ivis_b
22. kvě 2022

Mazu a ve skolce maji povinne krem - mazou se tam vsichni pred odchodem ven. Nenapdlo by me nechat dite velkou cast dne na slunci bez kremu.

westie
22. kvě 2022

V nasi skolce maji deti ve skolce sve opalovaky a pred odchodem ven se namazou nebo jim ucitelky pomuzou.

luckawm
22. kvě 2022

@janinasm nám je mažou ve školce 🤔

barca90
22. kvě 2022

Mazu. Hned po prvnim slunicku mel syn vyrazku, bohuzel svezly typ po me, to namazanej nebyl 🙈 a i samy ucitelky mi rekli, at mu necham ve skrince krem a oni ho namazou nez pujdou ven.

ele_nka
22. kvě 2022

@janinasm nemažu, syn je atopik takže radši sluníčko než krém.

tehulinka91
23. kvě 2022

Do synovi skříňky ve školce jsem mu dala opalovák a zapomněla jsem říct, že ho tam má. Odpoledne mi syn sám řekl že ho paní učitelka namazala než šli ven. Dělali jsme to tak i v soukromé školce. Záleží asi na personálu, jsem ráda, že naše učitelky ve školce ty dítka namažou než jdou ven a že jim to nevadí 👌☺️ ráno ho nemažu.

martinka0209
24. kvě 2022

Děti mají ve skříňce svůj krém a učitelky na to dohlíží ,ale jak bude i ráno větší teplo ,tak ji namazu i ráno před školkou