Skoro 3 leté dítě chce pořád dudlík. Budí se kvůli tomu

loretka1
24. zář 2009

poradte mi prosim ja uz nevim co mam delat.memu prvnimu diteti budou v prosinci tri roky a porad je zavisle na dudliku.budi se v noci,otravuje do toho se mi budi jeste mala petimesicni holcicka na mleko,je to neco desneho.

kdyz mu dudel nedam,zacne kricet a vzbudi v noci celou rodinu.uz me to stve a nevim jak na nej.uz jsme zkouseli i dudlik vyhazovat z okna,vyhodil ho a pak kricel ze ho chce zpet.chodi uz i do skolky tam nespi protoze nema svuj dudlik.

zblaznim se!tak zavisle dite uz jsem dlouho nevidela!dekuji vam

soanpe
5. říj 2009

a když kouknete na pozadí v pasu a na pozadí na http://libimseti.cz/erdita?photoId=90297222&uid= tak je tam další shoda 😉
zasvecené vědí, kdo to je 😉

tomasek06
6. říj 2009

Ustřihnout úplně, ne jen špičku 😉 U nás to zabralo okamžitě. Chvíli si pofňukal, že ho ukousnul a byl klid. Vysvětlila jsem mu, že už pro tak velké děti se už dudlíky nedají ani koupit 😉

tomasek06
6. říj 2009

Jinak Loretko to si piš že bez řvaní to nebude, ale když se chceš zase vyspat, tak mu ho nech třeba do pěti.

suki
6. říj 2009

😀 😀 😎 tak to je mazec

kristi
6. říj 2009

huuuu, hukot

loretka1
autor
6. říj 2009

tomasek06 😝 😝 😝

aponchie
6. říj 2009

soan ja jak to vidim se pokazde hrozne leknu co za satana na me kouka 😀

berenika39
6. říj 2009

apo, to je maminka gabriely,gabriela,anety,niny...slušná mladá paní, která na MK hledá pomoc spřízněných duší....

petja
9. říj 2009

myslim,že základní chyba je nedůslednost.Už jak ho malý prvně vyhodil z toho okna,tak to mělo zůstat.Pokud mamča přistupuje ke všemu takto laxně,dítě brzo zjistí,jak na ni.Teď už ti zbývá jen vyměnit ho v 5 letech za kolo,jak moje jedna známá 😀

samik2008
9. říj 2009

petja to jsi myslela vážně, že v 5 letech mělo děcko cumel???

petja
10. říj 2009

na noc ano

suki
10. říj 2009

holky malá má taky ještě dudlík teda jen na spaní, ale už bych jí ho asi taky měla nějak odebrat, co? 😅 😅

petja
10. říj 2009

suki,spíš bys měla malé domluvit,ať už to spolu nějak vyřešíte 😉

jandalinka
11. říj 2009

Ahoj.já to chtěla nechat volně,až prostě si sama malá uvědomí,že už je velká na dudel anebo to řešit po 2roce,ale tento týden jsme byli nemocné a babička doporučila namočit dudel do medu a že nás vyléčí 😉 .Ale med nás ani tak nevyléčil,poněvaž jí vůůbec nechutná a když jsem namočila dudel do medu,tak od té doby(je to už 4den)si na dudel vůbec nevzpomene,takže mělo to jiný účinek než jsme chtěli,ale tenhle účinek s odbouráním dudlíku jsme raději 😉 Řekne fuj,nechci,....takže chce to nějak zprotivit dudel a jinak malé říkám,že ostatní děti se jí budou smát a v jejím věku už nemají děti dudel a jen miminka... 😉

suki
11. říj 2009

holky tak já se do toho teda taky nějak pustím, ale mám z toho teda obavu, Nikolka je fakt závislláček...je to její miláček 😝 No zkusím něco vymyslet, třeba, že ho někomu dáme...teda máme tři, takže budeme muset všechny 😲

petja
11. říj 2009

Jandalinka,tak toho bych určo využila a dudlíka takto odklidila ze scény 😉

Suki,co někomu poslat? Či vyměnit za něco v hračkářství?

suki
11. říj 2009

zkusím 🙂 děkuju za radu, hlavně to s tím hračkářsvím by mohlo klapnout 😀

jandalinka
11. říj 2009

suki:zkus říct,že dáte jinému miminko,které je malinkaté a potřebuje ho víc.A venku ho pak dejte nějaké mamince v kočárku a vysvětlit,že už je Niky velká na dudel.Nebo jsem slyšela,aby dítě spláchlo do záchodu samo.Nám to tedy nešlo.Ale med tedy zabírá a už si pomalu na něj nevzpomene. 😉

michvon
11. říj 2009

My jsme to vyřešili se starší dcerou tak, že jsme jí řekli, že si smí sama vybrat hračku, za jakou dudlíka vymění. Vybrala si panenku a dudlík sama dala prodavačce 🙂 A ani po něm nevzdechla, a to pár dní poté musela dokonce do nemocnice. U mladší to plánujeme taky tak.

jakoubka
11. říj 2009

Holky já už zkusila vše možné ☹ ustřihnout špičku,nalakovat hořkým lakem ,který se dává proti kousání nhtů,do octové vody(vím,trochu drastické 😒 ),vyhodit z okna 😒 a pořád nic 😠

Měl ho jen na spaní,ale poslední dobou ho chce i přes den 😠 Hlavně,když se vzteká,nebo když mu něco nedovolím 😒 Nechala bxch ho vyřvat,ale on by dokázal plakat celý den ☹ A na to nemám srdce.

Ukazuju mu i alba dětí tady,že nemají dudlíka a Kubík řekne s úsměvem:"Kubík joooooooo 😀 a směje se ,jak sluníčko 😒

dvojka
11. říj 2009

jakoubka-to víš,to on si Kubík připadá jako pašák,když ostatní děti nemaj a on ano 😵

anatanka
12. říj 2009

Tak to je tema pro nas, Miri neda bez dudliku ani ranu. Uz je to docela trapny, kdyz mam tak velky dite s dudlikem v puse, ale nejak na to nemam nervy.
Zadny certi, ktery dudlik odnesli nezabira. Vzdy mi na to rekne, ze jdeme koupit novej a ja to po hodine breku nevydrzim a dam ji ho, at je klid.

Problem je v tom, ze kdyz ho nema, tak ma v puse narvany ruce. Ptala jsem se na to Dr. a ta rikala, at pockam jeste aspon do tech tri let. Ze pokud jsou ty deti opravdu hodne zavisly, tak si misto dudlika najdou nahradu - predevsim prave ruce, palecky a to se pak odnaucuje mnohem hur. Palec si jsou schopne cucat jeste ve druhe tride...

skuli
12. říj 2009

Nás to taky čeká 😅 Malá bude mít v prosinci 2 roky a je na dudlík pěkný závislák.Nejraději by ho měla v puse pořád,někdy si tam strčí 2 najednou 😝 Jednou jsme ho vyhodili z okna,teda malá sama,ale pak ho hned chtěla zpátky a ten řev se fakt nedal vydržet,tak jsme povolili.Chce to fakt důslednost.

maly_strom
30. říj 2009

Ahoj holky, tak u nás sloužil dudlík jen na spaní přes den a v noci,ale najednou se malá začla budit klidně i 15x za noc a vyžadovala dudlíka a brečela dokud ho nedostala. Tak včera vyhodila dudlíka z okna. Ani nijak zvlášť nebrečela, jenže přišel večer a spaní a malá chtěla dudlíka. No neměli jsme doma ani náhradní, takže po hodině kňourání a vyřvávání (pláč se nekonal) to vzdala a usnula. Horší to bylo dneska po obědě. Brečela a brečela, až jsem k ní šla a chvilku si lehla vedle ní na postel a za 2 minuty spala. A večer to samé, nejdřív kňourala, pak ječela a nakonec brečela, po hodině jsem si k ní šla zase lehnout a za minutu usla. Vím, byla asi chyba k ní chodit a lehnout si vedle ní. Do teď usínala krásně sama, ale s dudlíkem, klidně bych jí ho i nechala, ale po 2 měsících nevyspání jsem zvolila odstranit dudu z cesty. Jenže co teď? Ráda bych, aby usínala sama, jako dřív, akorát bez toho dudlíka. Budu ráda za jakoukoliv radu.