Slintání miminka. Někdy se úplně zalkne. Co s tím?

hanaholec
31. črc 2009

Milé maminky prosím poraďte mi. Mám 9 týdnů starého chlapečka. Před několika dny začal celkem intenzivně slintat, jenže neví co s tím a často se slinami úplně zalkne, neboť se mu jich v puse vytvoří moc aon neví co stím. Zkouším vyvýšenou polohu, dávám ho pouze n abok, ale stejně se tato situace opakuje. Nemáte s tím prosím někdo zkušenost? ☹

kinsen
31. črc 2009

Ahoj, my jsme to měly také. Syn slintá už od dvou měsíců, tenkrát jsem se na to ptala doktorky a ta řekla že to je brzy, ale stát se to může. Koukni mu do pusinky jestli nemá naběhlé spodní patro jako můj syn, ale neboj to neznamená že už bude mít zuby, syn ještě teď nemá žádný i když myslím, že to už přišlo ten řev tomu nasvědčuje. 🙂

jeudi
31. črc 2009

zoubky to klidne byt muzou dokonce se rodi miminka uz se zubama ne s plnou pusou zubu ale treba jeden dva nikde neni psano ze to musi byt az po pul roce nebo dyl muze to byt i ted ,ale to jsou vzacne vyjimky

mousunek
31. črc 2009

malej slinta jak bernardyn od 2mesicu k zubum to na 100% je prvni zub nam vylezl ve 3mesicich a dalsi nasleduji.... nestiham prevlikat tricka, bodycka,

tytyta
1. srp 2009

My jsme taky začli docela brzo slintat,ve třech měsících už určitě slintala a první zub nám vylezl někdy kolem konce pátého měsíce.A ted už máme šest zubů 🙂

sklenicka24
1. srp 2009

Ahojky, tak z toho mého chlapáka to už také přes měsíc teče, ale to jsou vodopády 😀 😀 😀 😀 😀 Neboj, až vylezou zoubky, tak to bude dobré, dej mu preventivně bryndáček a je to 😉

veruska007
2. srp 2009

Jo, my jsme na tom taky tak, cca od dvou mesicu maly slinta, uz jsou to skoro tri mesice a zoubky porad nikde. Nosim s sebou kupu bryndaku a porad je nekde susime. 😀

berenika39
2. srp 2009

ahoj, vydrž, čím bude větší, tím snáz si s tím poradí. ta vyvýšená poloha a na boku si myslím že je super. nakup kopu bryndáčků, když lezly zuby petasovi a byl jak slimák, používala jsem jednorázové, na ven klasika froté....

makoush
3. srp 2009

ahoj..no, my taky mame slintalku, ale spis jsou to takove bublinky u pusinky, vypada jakoby snedla mydlo. Ale u nas je to dano refluxem, jak se ji vraci obsah zaludku zpatky, tak z toho takhle bubla.