• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Smiatie bábätka bez vonkajšieho podnetu

3. prosince 2009 
stava sa to aj vam mamicky? ze vase dieta naprikla ked mu vymienate plienku zapozera sa do steny,ci von oknom a rehoce sa? :confused: ci ine priklady kt.teraz vypisovat nebudem :grinning:
3. pro 2009 v 17:01  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
pytam sa lebo mi to pride strasne cudne nakolko to predym nezvykol robit a to sa vieme smiat uz dlhu dobu.
3. pro 2009 v 17:01  • Odpověz  • To se mi líbí
ja kolikrat vylitla v noci co se deje a malej se smal ze spani :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: furt lepsi nez kdyby rvali :wink:
3. pro 2009 v 17:15  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
tak to je ineee :grinning: sa mudaco pekne asi snivalo, ale takto za bdela? :unamused:
3. pro 2009 v 17:15  • Odpověz  • To se mi líbí
mě to malá občas taky dělá, buď ve vaně kouká do stropu a směje se nebo na dece kouká do hraček a usmívá se :grinning: taky si vždycky říkám, co tam asi vidí, nebo co ji napadlo :slight_smile: ale je to tak jednou týdně. říká se, že když dítě kouká do nebe nebo prostě nahoru a usmívá se, že vidí andělíčky, to je milá představa :slight_smile:
3. pro 2009 v 17:23  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
j kriv diki sa mi trosku ulavilo ze neni divny :grinning:
3. pro 2009 v 17:24  • Odpověz  • To se mi líbí
AHoj rimmel, můj malý se takhle směje pořád. Přijde mi,že už tak od jeho 2. měsíce. Teď jsou mu 4. měsíce..Hledí jen tak na strop, nebo skříň a začne se usmívat a někdy má z toho i pomalu záchvat. Bůhví, co se těm drobkům honí v hlavičce a jakou mají představivost. Třeba jim ty věci připomínají něco příjemného. Někde jsem četla,že se maminy často diví,že mimča se smějí a dívají se na věci, které jsou úplně nezajímavé. Takže se tím netrap. Jsem šťastná když se můj malý směje, děláme často blbinky a když ho chytne záchvat smíchu, neznám nic krásnějšího.
3. pro 2009 v 17:25  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
tak to mas pravdu jirkulka dnes som bola v baby group a deticky sa hraju s hrackami ci si obzeraju nove tvare a ten moj si lezi v lehatku, hupem ho a robim ksichty a on taky skrekot chytil, normlane viskal no horor aspon5min vsetci na nas kukali ze ci niesme na drogach :grinning: :grinning:
3. pro 2009 v 17:32  • Odpověz  • To se mi líbí
:sweat_smile: a co je na to divné , či znepokojující, že se téměř 9ti měs. dítě směje? vždyt je to živý človek,který uvažuje, vnímá, přemýšlí... :confused:
3. pro 2009 v 18:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Ber to tak co tobě připadá zcela normální nezábavné(stěna).Jemu připadá strašně komické :grinning: jsou to miminka můžou se smát čemu chcou nemají žadný stres s každodeního života.Ta naše třeba když jí měním plínku vždycky začne mudrovat a plivat po sobě.Právě jen když jí měním plínku :grinning:
3. pro 2009 ve 20:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Je tady nekde jedno tema a tam se bavili o tom ze deti vidi to co dospeli ne proto placou nebo se smejou jenom tak do zdi..... :sunglasses: Ja osobne teda takovym vecim neverim... :grinning: Ale kdo veri at veri............... maly se mi treba vzdycky strasne smeje na skrin co mame vedle prebal pultiku.. :grinning: Nic na ni neni no ale asi je vtipna... :dizzy_face:
3. pro 2009 ve 20:05  • Odpověz  • To se mi líbí
My jsme vzdycky rikali: aaa Misu prisel navstivit poltergaist.
3. pro 2009 ve 20:59  • Odpověz  • To se mi líbí
No i kdyz z nekterych pribehu mam docela husi kuzi.... :sweat_smile:
3. pro 2009 ve 22:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Tvůj příspěvek