Smiatie bábätka bez vonkajšieho podnetu

rimmel
3. pro 2009

stava sa to aj vam mamicky? ze vase dieta naprikla ked mu vymienate plienku zapozera sa do steny,ci von oknom a rehoce sa? 😕 ci ine priklady kt.teraz vypisovat nebudem 😀

rimmel
autor
3. pro 2009

pytam sa lebo mi to pride strasne cudne nakolko to predym nezvykol robit a to sa vieme smiat uz dlhu dobu.

beruska2x
3. pro 2009

ja kolikrat vylitla v noci co se deje a malej se smal ze spani 😀 😀 😀 😀 furt lepsi nez kdyby rvali 😉

rimmel
autor
3. pro 2009

tak to je ineee 😀 sa mudaco pekne asi snivalo, ale takto za bdela? 😒

j.kriv
3. pro 2009

mě to malá občas taky dělá, buď ve vaně kouká do stropu a směje se nebo na dece kouká do hraček a usmívá se 😀 taky si vždycky říkám, co tam asi vidí, nebo co ji napadlo 🙂 ale je to tak jednou týdně. říká se, že když dítě kouká do nebe nebo prostě nahoru a usmívá se, že vidí andělíčky, to je milá představa 🙂

rimmel
autor
3. pro 2009

j kriv diki sa mi trosku ulavilo ze neni divny 😀

jirkulka
3. pro 2009

AHoj rimmel, můj malý se takhle směje pořád. Přijde mi,že už tak od jeho 2. měsíce. Teď jsou mu 4. měsíce..Hledí jen tak na strop, nebo skříň a začne se usmívat a někdy má z toho i pomalu záchvat. Bůhví, co se těm drobkům honí v hlavičce a jakou mají představivost. Třeba jim ty věci připomínají něco příjemného. Někde jsem četla,že se maminy často diví,že mimča se smějí a dívají se na věci, které jsou úplně nezajímavé. Takže se tím netrap. Jsem šťastná když se můj malý směje, děláme často blbinky a když ho chytne záchvat smíchu, neznám nic krásnějšího.

rimmel
autor
3. pro 2009

tak to mas pravdu jirkulka dnes som bola v baby group a deticky sa hraju s hrackami ci si obzeraju nove tvare a ten moj si lezi v lehatku, hupem ho a robim ksichty a on taky skrekot chytil, normlane viskal no horor aspon5min vsetci na nas kukali ze ci niesme na drogach 😀 😀

soanpe
3. pro 2009

😅 a co je na to divné , či znepokojující, že se téměř 9ti měs. dítě směje? vždyt je to živý človek,který uvažuje, vnímá, přemýšlí... 😕

eldenisa
3. pro 2009

Ber to tak co tobě připadá zcela normální nezábavné(stěna).Jemu připadá strašně komické 😀 jsou to miminka můžou se smát čemu chcou nemají žadný stres s každodeního života.Ta naše třeba když jí měním plínku vždycky začne mudrovat a plivat po sobě.Právě jen když jí měním plínku 😀

momin
3. pro 2009

Je tady nekde jedno tema a tam se bavili o tom ze deti vidi to co dospeli ne proto placou nebo se smejou jenom tak do zdi..... 😎 Ja osobne teda takovym vecim neverim... 😀 Ale kdo veri at veri............... maly se mi treba vzdycky strasne smeje na skrin co mame vedle prebal pultiku.. 😀 Nic na ni neni no ale asi je vtipna... 😵

kutcher
3. pro 2009

My jsme vzdycky rikali: aaa Misu prisel navstivit poltergaist.

momin
3. pro 2009

No i kdyz z nekterych pribehu mam docela husi kuzi.... 😅