Snažíme se o čtvrté dítě

saminomimino
16. srp 2013

Ahoj všem,zakládám tuhle diskuzu protože se mi nepodařilo nic podobného najít a jiné diskuze na téma snažení jsou již zaběhlé a nějak nezapadám,nebo je tam spousta prvosnažilek a přece jen jsou věci co už probírat nepotřebuji 😉
Tak že moc ráda tu přivítám maminky co se snaží o několikátého potomka,co jim zkrátka evropský standart, dvě děti, nestačí 😀
Snažíme se nesnažíme první měsíc,necháváme to "plout" a uvidíme,každé z našich dítek se nám podařilo jinak,to třetí naprostým zázrakem,takže je velká neznámá kdy, a zda vůbec,k nám zavítá miminko č.4.
Ráda bych tu založila skupinku prima snažilek a maminek,co jsi budou pomáhat,radit,co si pokecají bez urážek a podobně,časem nejlépe soukromá skupina 😉

veraakubik
28. led 2015

@verusky
@majkoz
Holky moc vam dekuji za krasna slova,za slova plny odvahy a odhodlani.povzbudilo me to a vehnalo slzy do oci!Dneska rano jsem to rekla kamarádce když jsme se potkaly ve skolce-pry no gratuluju,to je tak krasny a tak-sama ma 5 deti-podotykam,ze to není zadna ...... no vy vite,ale je to zenska,ktera ma tri kluky svoje a 2 adoptovane holcicky,takze jsem vedela,ze ona bude mit takovovu reakci,ale taky me to ,,nakoplo,, to proste rict a bud me ostatní odsoudi,nebo se s tim smiri-je to moje rozhodnuti a moje-samozrejme nase s manželem dite a kdybych jich mela 10,oni mi nic nedaj-deti mi daji setlo do života,silu a stesti..Takze při první mozny prilezitosti jim to reknu at se s tim poperou jak chteji.. 😉 I když největší strach mam z mami moji-segra ma dve deti,bracha ma dve deti-dvojcata a jen ja jsem se trhla..No noc-v dnesni době je ,,normalni,, prumer 3 deticky-coz,dorovnavam jejich ,,podstav,,.. 😉 Holky,jeste jednou vam strasne moc dekuji a vam drzim palecky aby jste se i vy brzy mohly radovat..
Verko a proc myslis,ze nebudou plodne dny?

verusky
28. led 2015

@veraakubik ja porad nechapu to odsoudi... jak muze nekdo odsoudit, ze chces vynosit, porodit a vychovat kvalitniho cloveka??!! bud pysna!!! hlavu nahoru, nosik klidne taky a usmev z duse do oci 🙂, at si kdo chce, mysli co chce. plodne dny, mivam hlen a ted nic. uz jsem to tak mela po prvnich mesickach po porodu. dalsi prisly az za dva mesice. je to jak to ma byt...

verusky
28. led 2015

@polaks drzim palecky...

polaks
28. led 2015

@verusky Díky,som ako na ihlách,neviem sa dočkať zajtrajška,už aby bolo ráno,nech mám jasno..

polaks
29. led 2015

@verusky Tak zatiaľ nedorazila,je ešte len ráno,ešte sa môže do večera objaviť,ale tajne dúfam....

verusky
29. led 2015

@polaks bude to tam. citim to v kostech. bez pro test 🙂
a ja sama si nakoupila vlozky, to by byl jedine zazrak. nejsem asi pripravena. mrzi me to. ale ma to tak byt. chtela jsem deti co nejbliz k sobe, ale asi to neni pro me, asi na to nemam... ale jeste porad je dva mesice cas, aby byly jak moje starsi dcery (16mesicu od sebe).
takze drzim palecky!

polaks
29. led 2015

Neboj,to príde,a možno sa Ti to práve podarí tak,že ich budeš mať opäť s rozdielom 16m.Do krámu sa chystám až zajtra,takže testík bude až zajtra,ale menzes mi zatiaľ meškal len 3x za život,pokaždé som bola tehotná,inak ho mám presný ako švajčiarské hodinky,takže dúfam,že to nieje len nejaká blbá náhoda´,že by práve teraz len tak z ničoho nič meškal.....

verusky
29. led 2015

@polaks jo, jo, bude to tam 🙂

polaks
29. led 2015

@verusky Tak nevydržala som to,je tam zatiaľ iba duch,lovila som ho,ale je tam!!!!!

verusky
29. led 2015

@polaks je taaaam!!! gratulka 🙂 zavidim 🙂 ale taky se dockam, jen trpelivost... zitra rano znovu a viditelnejsi 🙂 🙂 🙂

polaks
29. led 2015

@verusky Ďakujem...som veľmi šťastná...zajtra už budem volať gyn. aby som sa objednala na vyšetrenie.

verusky
29. led 2015

@polaks zaslouzis si stesti... cekala jsi a verila 🙂

verusky
31. led 2015

@polaks sili, sili... nehodis fotku? to je tak pekne ty tehotenske testy... vidim, ze mas treti tyden tehotenstvi, to by mel byt ctvrty, ne?
gratuluju... dam vedet, jak u me 🙂

polaks
31. led 2015

nene,zajtra končí tretí.,ovu bola 13.1. a prepokladaná "oplodňovačka" 12.1. ,nepočítam to od menštruácie,ale od oplodnenia.
@verusky

polaks
31. led 2015

Testík zo včera

polaks
31. led 2015

@verusky neboj,tiež tam za chvíľu budeš mať dve čiaročky,len si telo trošku oddýchne po predchádzajúcom tehotenstve...

verusky
31. led 2015

@polaks krasny testik 🙂 a dekuju za srdicko... ja vim, jeste na dalsi tehotenstvi nemam... musim si priznat... zase jsem nachladla a mam rymu jako tram, pcikam a smrkam, oci zaslzene. no je treba se nejak vzchopit.
tak uzivej a at je Ti dobre! ja se budu ozyvat, jak jsem na tom (nedockave cekam na mesicky... jee, plodne dny... atpod. 🙂)
takovy testik mam na pamatku jeste z predroka 🙂

saminomimino
autor
31. led 2015

@polaks gratuluji moc!!

polaks
2. únor 2015

takže kontrola bude 19.2. už sa neviem dočkať ža dostanem prvé foto..

plechovky999
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
verusky
3. únor 2015

@polaks moc krasne 🙂
u nas ted trochu nedorozumeni... chlapa se dotklo, ze jsem mu vzala malou, ze chce maminku 🙂 uz to tu jednou bylo po porodu, citi se dotceny, asi chce byt maminka 🙂 tak je ticha domacnost. do takoveho prostredi nove miminko prijit nemuze...

polaks
3. únor 2015

@verusky Ajeje,tak to je blbý...ale snáď to rýchlo prehrmí,žiadna búrka netrvá večne!

irenka
6. únor 2015

Ahojky holky, tak jsem přečetla pár komentářů.
Než začnu psát sem, už existuje soukromá skupina nebo jen tato otevřená? Pro maminky 3,4 a více dětí?
Děkuji.. 🙂

polaks
7. únor 2015

@irenka Neviem,či existuje aj nejaká uzavretá,nepátrala som...

irenka
7. únor 2015

@polaks Děkuji, tak já se zkusím zapojit do diskuze zde.
Koukám, že už tu jsou skoro všichni bud těhotní, nebo už mají 4dětičky.

Je nějaký rozdíl mezi 3 a 4 dětmi? Znát to asi je, ale jestli je to takový rozdíl, nebo už je jedno jestli jen 3 nebo 4?
Děkuji. 😉

polaks
7. únor 2015

No zatiaľ máme 3,štvrté čakáme,ale nemyslím si,že by to bol nejaký rozdiel,čo sa týka času a financií...lebo to jedno sa v tom "dave" už fakt stratí 😝 ... Jediný rozdiel,ktorý som ja pocítila,bol keď som mala jedno a potom prišlo druhé.Pri prvom som mala fakt more času,na všetko,dcérka bola ukážkové kľudné dieťa,všetok voľný čas som venovala len jej...no a potom sa narodil syn a to som už cítila,že to nieje to isté..no a pri tom treťom to už bolo v pohode,tak si mylsím,že to tak bude aj so 4.

polaks
7. únor 2015

Myslím,že tento článok to pekne vystihuje... http://spuntik.zoznam.sk/cl/1000706/1453895/

katerina32
8. únor 2015

@irenka mě to jako velký rozdíl nepřijde vůbec, čekala jsem to horší, ale je to úplně v pohodě i finančně zatím, myslím, že větší náklady s dětmi budou až vyrostou 🙂 já bych šla klidně i do pátého 🙂

katerina32
8. únor 2015

Existuje skupinka Maminky více dětí

helabella
8. únor 2015

@irenka -- taky v tom moc rozdíl nevidím -- aspoň do té doby než na mě začnou všechny děti mluvit naráz 😀 😀
Mám všechny děti na krku 24 hodin denně (žádná školka ani škola), takže samozřejmě je to náročné. Ale to jedno dítě navíc už to nevytrhne. Po finanční stránce si nemůžeme moc vyskakovat, ale zatím to dáváme. Možná až se syn dostane do puberty a bude vyjídat ledničku, tak to bude jiný 😀