Snídaně pro 9ti měsíční děti. Co dáváte?

arianka
14. led 2012

Co dáváte 9 - 10ti měsíčním prckům k snídani ? Kluci večeří v 19h hustou kaši, kterou milují (jakoukoli mléčnou) a ráno jim dávám zatím Sunar, který taktéž milují. A přemýšlím, zda i ráno dávat kaši nebo ještě zůstat u Sunaru ? Nechce se mi jim dávat kaši 2x denně, prospívají a jí dobře, ale přece jen nwm, zda už není UM v jejich věku k snídani málo.

honzulka
14. led 2012

Já tedy kojím,ale i klukům jsem ke snídani dávala chleba třeba s lučinou... 😉

bejatka333
14. led 2012

já jsem dávala jogurt - budˇ Holandii nebo activii bílou sladkou

llluckaaa
14. led 2012

Mám roční dítě a taky se teď chystám zavést snídani. Asi budu dávat jogurt s banánem. Jinak po probuzení bude hned mléko, tu snídani chci dát asi po hodině.

kjajule
14. led 2012

Já dávám k snídani UM dodnes 😉 pak jí většinou v 9ve školce....ale normálně kolem těch 9-10 měsíců si myslím můžeš dát pečivo s lučinou, margarínem, sýrem...
Nakrájet kousíčky měkčího ovoce a polít třeba jogurtem a myslím že když bys upekla nějakou dobrou bublaninu nebo buchtu s třitovým cukrem a dobrým ovocem tak to taky můžeš dát a to třeba malej miluje nejvíc dodnes 😉

andelka
14. led 2012

Můj začal snídat v 11,5 měsících, předtím jsem ráno kojila. Doteď má ráno UM a zobne si k tomu trochu pečiva. Takže jestli jsou spokojení, nechala bych jim to ještě.
My pak máme dopoledne na svačinu jogurt s ovocem.

beruska24.9.
14. led 2012

naše má 2 roky pryč a každé ráno nejdřív sunar a pak se dorazí většinou kouskem namazaného pečiva + ovoce nebo pár piškoty + ovoce, občas brumíkem a nebo jogurt. je pravda, že poránu, po tom sunaru, toho už moc nesní a víc si dá až během dopoledne/na sváču.

dlabinecka
14. led 2012

Naše Eliška (20měsíců) má dodnes jen mléko, pak si třeba dvakrát -třákrát kousne snídaně od nás - pečivo, šunka, sýr atp 😉 A stačí jí to, pak během dopoledne sezobne nějaké ovoce a pak až oběd...

mrsblack
15. led 2012

Malému je 9 měsíců a po probuzení dávám mléko a potom až svačinu.

milejdy
15. led 2012

Já dávám také UM a také si pak třeba dá piškoty a asistuje nám u snídaně a dožaduje se něčeho. Ale zatím toho moc nejí a větší kousky mu dělají problémy. Pak má ke svačině mléčnou kaši,kterou šíleně miluje! 😉A neměj strach,UM mléko má dostatek vitamínů a výživných hodnot,tak není problém je dávat i do 2let věku dítěte.

80marge
10. kvě 2016

Mala ma 9m a Dávám nemlecne kaše s troškou nastrouhaneho ovoce dle sezóny co je českého( jablko,hruška ,svestka) pridávám trošku datlového sirupu ,strouhané mandle ,mletý mák....