Preferujete spací pytel nebo peřinku?

magdanaty
7. zář 2017

Co preferujete na spaní u skoro ročního Dítěte? Dcera po narození spinkala v zavinovačCe a přikrýta dekou. Později ve spacím pytli..v lete jen v pyžamu, ted dáváme decku, ale ted zvažují, zda pořídit klasiku peřinku + polštář, nebo se vrátit ke spacímu pytli. Ale vzhledem k tomu,ze se při usínání různe převaluje a otáči, asi by ji to nebylo příjemný. V čem spinkání Vaše deti?

eviicka
7. zář 2017

Pod peřinkou, spací pytel jsem využívala dokud se neotáčel.

michaela6599
7. zář 2017

Peřinka ,že začátku taky zavinovačka pak jsme zkoušeli pytel ale malé se v tom nelíbilo.nemohla se přetočit atd to jí bylo necelých 5 měsíců natožpak v roce si to nedokážu představit

makky1310
7. zář 2017

Ze zacatku zavinovacka, potom spaci pytel a ted perinka zatim bez polstare (12m).🙂

vrabcak0007
7. zář 2017

od zacatku perinka nez polstare

bacika
8. zář 2017

V tomto věku, kdy se převaluje by se mu asi nelíbil pytel na spaní. Malá i malý mají polštářek a peřinku a když chtějí, tak se odkryjí a aspoň jim není třeba horko v létě. Malá se s peřinkou spíše tulí 🙂

poah
Autor odpověď smazal
Zobraz
babanci
8. zář 2017

Naše holčička spí v bavlněném overálku, dlouhé rukávy i nohavice a pod lehkou dekou. Zatím bez polštáře, Je jí 16 měsíců. Vzhledem k tomu, že cestuje po postýlce a dlouho nevydrží přikrytá, díky overalu je to jedno.

filija
8. zář 2017

u nas bud 1 vrstva obleceni pod overalem nebo pytel do 3 let, nechala jsem si sit hodne siroky... s dekou se odkovává i když ji mela zasunutou pod matraci, tak to nepomohlo

puresin
8. zář 2017

@magdanaty Moje deti spaly vsechny do cca 2 let v pytli, v lete tenounkem platenem, v zime vyteplenem. Deti se hodne v noci mrskaji a cestuji, takze perinka nebyla vhodna. A do 3 let bez polstare.

puresin
8. zář 2017

@magdanaty A prekvapuji me prispevky vys, ze pytel kvuli pretaceni ne, protoze moje nejmladsi usina zasadne na boku po tom, co se desetkrat otoci bricho-zada, a pytel ji v tom absolutne neprekazi. Naopak do tenke perinky se mi zamotavala a budila se, kdyz jsem ji pak v noci chtela prikryt. Takze back to pytlik. 🙂

hz
8. zář 2017

Ahoj, my taky jedeme od narozeni v pytlich a je to moc fajn. Starsi syn jej mel do trech let a novosek taky od zacatku. Ted je mu tedy 8m, ale s s pretacenim i lezenim v pytli neni problem, vzdy se nejak pretocil, aby mu to bylo prijemne, usina na boku.Perinu nesnese... Polstar nepouzivame.

kacasa
8. zář 2017

My spací pytel..ale chce to vyzkoušet..já osobně bych to nesnesla..dcera v něm spokojená..v otáčení to nevadilo a já měla klid, že se neodkope..dokonce v něm uměla i chodit později..vypadlo to vtipně 😀

maichi
9. zář 2017

holyky je možné u půlročního, že chce polštářek? Syn se v noci budí tak 3-4x, cestuje, převaluje se, kňourá u toho.. a většinou usne až na polštářích, asi mu to dělá dobře?

makky1310
9. zář 2017

@maichi ono mu asi dela dobre ze zapluje do neceho mekciho. Synovi je 1 rok a nema postarek ale kdy se presune ke mne do postele tak je mu taky prijemny ze si lehne na mekky polstar.

barumat
9. zář 2017

Dcera jako malá byla zachumlánek, spala od narození ráda přikrytá, takže peřinka. Dnes (16m) spí pod peřinkou, ale dost se mele a odkopává. Nicméně, taky si stoupá a sedá a to by jí v pytli nešlo, byla by vzteklá a ještě by se třeba flákla o postranice... Takže prostě na zimu přidám na pyžamko overal, ale za mě pytel rozhodně nee.

jipe
9. zář 2017

Jak se začal otáčet a víc hýbat, tak mu začal pytel vadit. Spí pod peřinkou, dost často odkopaný, ale nemocný nebývá. Polštářek tenounký má cca od roka