Spánek 2měsíčního miminka. Čím to je?

ondruchovat
2. srp 2019

Děvčata , malá mi přes den spí 3 , 4 a někdy i 5h, dávam spát do postýlky kolem 21h a dřív jak v 24h se nebudí, ale po té půlnoci se budí co dvě hodky ... nevíte čím to ? Mate to taky s miminkama některá tak ? Převracet režim nepotřebuji , jen jestli to do budoucna pro režim miminka bude mít vliv ?? ať mi nespí cely den a v noci je vzhůru

denca033
2. srp 2019

Kojíte?

puhelin
2. srp 2019

Moje pouze kojena dcerka od narozeni pres noc spala 9-11 hodin v kuse. Vecer usinala okolo 21. hodiny, i dve hodiny u prsu za plneho piti. Pak byla syta a nemusela se budit. Rano jsem mela prsa jak cisterny, ale nicemu to nevadilo. Takova byla jeji poptavka a prsa se prizpusobily.

ondruchovat
autor
2. srp 2019

@denca033 ne, máme kendamil bio

ondruchovat
autor
2. srp 2019

@denca033 vypijeme cca 60 ml , někdy se podaří 90ml.

denca033
2. srp 2019

@ondruchovat aha tak zkuste nejakej cajik k um. prece jen um je opravdu na hlad ale na piti ne. nam to teda pomohlo um a cajik.

denca033
2. srp 2019

@ondruchovat ale každe dite je jine. ale ten cajik opravdu slaby kdyz jsou dceri dva mesice a nesladit.

agneszka
2. srp 2019

Moje dvojky spaly tak 2 h v kuse maximálně,jedna z dvojek se budila v noci na mlíko až do 3,5 let věku což já již chodila do práce...takže spánek 5 h v kuse byl pro nás jen sen..dnes už spávají konečně pěkně...ovšem semnou

bayt
2. srp 2019

@ondruchovat Syn se takto budil klidně do hodinu, trochu se to upravilo, když mu bylo osm měsíců. Ještě lepší od roka. Ale je mu rok a půl a ještě nespí celou noc.

dat
2. srp 2019

Ja vim ze kazde mimi je jine, v um se moc nevyznam, ale nani.na 2M mimi 60-90 malo? Jen se ptam.. Pokud vic nesni ok..

ondruchovat
autor
2. srp 2019

@dat byli jsme u dr na prohlídce včera a ano , měla by vypít i 120ml , ale přibírá pěkné , tak to prý mám nechat tak , ze si sama řekne ..

ondruchovat
autor
2. srp 2019

@dat ale víc mi nesmí, a když ano tak blije

dat
2. srp 2019

@ondruchovat jasne ja sd jen ptam vid 🙂 jasny tak pokid hlady neplace. No nase holcicka 7 tydnu spi cca tak ze v prumeru 21 hod usne pak spi 5-6 hod a pak se co hodku budi.. Vstavame vetsinou v 6

ondruchovat
autor
2. srp 2019

@dat úplně jak kdybych psala o té moji . 🙂

lastovenka
2. srp 2019

@dat není

lastovenka
2. srp 2019

@ondruchovat Ahoj, hele vydrž. Jsou jí dva měsíce, takže ted se jí bude hodně upravovat režim. Uvidíš. Rozhodně jí nedávej víc mlíka jen proto, že si třeba myslíš, že jí tím prodloužíš spánek. To nedělej a ani jí nedávej víc mlíka, pokud nebrečí hlady nebo ho prostě nevyžaduje. To, že by mělo pít 120 ml je kravina. Mojí jsou tři měsíce a někdy vypije 110 nekdy jen 50........... 140 vypila jen jednou a to protože byla trochu víc vyhládlá...... Jinak pije kolem 100 ml...... To že se ti budí každý dvě hodiyn třeba je podle mě nějak naprogramovaný přírodou a nijak bych to jako zatím v jejím věku neovlivnovala..... Takže za mě říkám vydrž, uvidíš jak se jí ted bude měnit spánkový režim🙂 U nás ses právě v tomhle věku změnil docela hodne.....

ondruchovat
autor
2. srp 2019

@lastovenka ahoj . Děkuji!! Nikdy jsem do ni nervala víc než chtěla , sama si řekne kdy má dost a já to respektuji , někdy mi vypije 90ml a vzbudí se hlady za 2h a někdy vypije 60ml a spí 6hodin . Příroda je mocná 🙂