Spánek celou noc. Kdy vám začala miminka? Kdy poslední papání?

lilkin
7. dub 2021

Ahojky všem... Vím že to je teda blba otázka ale jak vám miminka začali spát celou noc? Resp v kolik? Kdy mělo poslední papání?
Jde mi o to že moje malá má poslední mlíčko ve 21:00 a pak spí cca do 2 :30 .. než ji udělám mlíčko dám jí dudlík a ona usne.. pak ji budím s hotovim mlickem... jde mi o to že jestli to právě není už jen že chce dudlík a spát dál? Jak to poznám?
Dekujiii

klokanka31
7. dub 2021

@lilkin A proč ji budíš? 😮 moje malá od narození spí celou noc, většinou poslední jídlo v 20.00 a pak až se vzbudí. Většinou se budila kolem 8-9,teď si to zkrátila a vstává v 6.30. A když už má noční běsy a vzbudí se, tak uklidním, dám jí napít vody, dám dudlíka a spinká dál.

lilkin
autor
7. dub 2021

@klokanka31 to je právě to .. ne vždycky to tak je.. a když ji dám dudel tak usíná vidím jak má ty ocicka přivřené.. někdy teda pláče a má teda asi fakt hlad.. jsem úplná bl*já.. a nepoznám to 🙈😔😔😔

jjasmina
7. dub 2021

Přesně proč budit.. nepíšete kolik je dítěti, ale teda mě nespí celou noc ani ve 13 měsících, ale já jsem spokojená, konečně se vzbudí 2-3x , vydržela max hodinu, takže já jsem spokojená

jjasmina
7. dub 2021

@lilkin jinak musíte zkusit

klokanka31
7. dub 2021

@lilkin a nepláče že jí třeba utekl dudlík? Zkus nejdřív dát dudlík, a kdyby plakala dál, tak zkusit to jídlo...

keksik002
7. dub 2021

Od narození.. Jedl cca v 6, pak v 9 a potom az rano v 5. Vekem se tato prodleva prodluzovala ;) nikdy jsem na mliko nebudila

lilkin
autor
7. dub 2021

@klokanka31 ona spí bez dudliku 🙃 24.4 ji budou 3 měsíce

lilkin
autor
7. dub 2021

@jjasmina 24 ji budou 3 měsíce.. jde o to že jsem tak ho ke byla zvyklá od začátku kojila jsem jen 14 dní a proto že malá nepřivítal musela jsem dát UM.. a to po každých 3 hodinách.. jsem z toho úplně blbá... Dudlík dávám jen aby zbytečně neplakala než to mlíko udělám no😔

adel2507
7. dub 2021

Mám obě děti od narození na UM, syn začal spávat celou noc asi ve 4 měsících, dcera už ve 2.🙂
U dětí na UM je to celkem běžné, protože se hůř tráví.

eliska_f
7. dub 2021

Jde o to, jak pribira. Já první 3 měsíce budila na kojení, i když hezky prcek pribiral, ale byl dlouhý a hodně hubený (to je doteď - ale tabulkam odpovídal 🙂). Radila jsem se o tom s dr., to bych doporučila i tobě - dr. míry prcka zná, zvolila sis ji/ho pro dite sama, tak předpokládám, že si myslíš, že dr. názor váhu má ;)

lilkin
autor
7. dub 2021

@eliska_f teď už přibírá dobře má 4900g

eliska_f
7. dub 2021

@lilkin to neodhadnu - můj měl ve dvou měsícich 6 kilo, ale když se narodil měřil 54 cm a dlouhán to je stále 🙂

87pavlina
7. dub 2021

Třeba by pomohlo jen pochovat a pak dát znovu spinkat.

veru181
7. dub 2021

Možná bych se ještě poradila s doktorkou, ale jestli dobře přibírá, už bych nebudila. A při probuzení zkus opravdu pochovat, dát dudlík... Já třeba taky nikdy nepoznala, co chce 🙂 Takže jsem do 10 měsíců kojila (do 9 dvakrát za noc, pak jednou), když se vzbudil po "delším" intervalu. Pak jsem jednu noc zkusila jen vrátit dudlík a chovat a ukázalo se, že mu to stačí 🙂. Ale budí se teda stejně v necelých 11 měsících cca 2x za noc.

barunkiss
7. dub 2021

Budila jsem jen v sestinedeli, protože měla malá žloutenku. Od 2 měsíců dostane ve 22:00 poslední mléko a mezi. 5:30-6:00 vstává na ranní mléko. Pokud přibírá nebudit. Když se stalo, že v noci se probudila a plakala i po jídle uspali jsme znovu v Hojdavaku.

emillyhk
7. dub 2021

Už skoro dva týdny dáme "večeři“ kolem 20.hod., uložím a spí cca do 3hod., přebalím, mezitím se ohřeje UM, nakrmím a malý spí bez problémů do 6hod. Pokud ti malá usne, než stihneš ohřát mléko, tak se na to vykašli - když se ti v noci vzbudí, dej dudlík a pár minut počkej. Buď bude spát dál a nakrmíš jí až se znovu vzbudí, nebo se ti třeba probere za půl hodiny, tak budeš vědět, že má opravdu hlad a nakrmíš ji. Zkus to dvě tři noci a budeš mít jasno 😉

barulina
7. dub 2021

Obe me deti spi celou noc od narozeni

kuttu
7. dub 2021

@lilkin Dcera 2,5 roku a stále se budí 🙈takže těžko říct

jednaholkaa
7. dub 2021

@kuttu 🙂) moje az skoro ve dvou letech, kdyz ji prestala v noci kojit.

jjasmina
7. dub 2021

@jednaholkaa já jsem ji po roce přestala v noci kojit a spánek se zlepsil, takže na tom něco je.