Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Spánek jenom na mně - jinak spí max půl hodiny. Co s tím?

marketka_m
24. bře 2020

ahojte...
4 m dítě...myslela jsem že spát nepotřebuje..byly to půlhodinové sekce🤩🤩
ale od včera nechavám spát v náruci nebo na mně na bříšku a dítě spí i 2.5 hodiny.takze spanek potrebuhe...s tím ze já nic neudělám.. nějaká rada ci s tím????

gruyerre
24. bře 2020

@marketka_m jestli nemáš i starší dítě, kterému by ses musela věnovat, tak to tak nech. Ať spí na tobě, ty taky spi nebo si čti.

sassanca
24. bře 2020

Šátek nebo nositko je ideální. Mne tak malá taky spávala. V kocare tomu moc nedala a v postylce už vubec ne😀Postupně jak byla větší, tak jsem ji uspala kojenim v naši posteli a tam si pak chrnela sama v klidu

tomka25
24. bře 2020

@marketka_m Měla jsem to samé se svou dcerkou. Spala jenom na mě, ve dne i v noci 🙈 Jakmile si ji na chvíli vzal přítel, abych si třeba odskočila, hned se vzbudila. Hledala jsem rady jako ty. Zavinout, nechat volně, bílý šum, dávat do postýlky ne úplně spící,.....u nás zabraly jen dvě věci, investovala jsem do hacky a pak hlavně čas. Teď mi spinká sama přes den i 2h, v noci ještě pilujeme. Je jí téměř 5 měsíců. Držím palce 🤞

marketka_m
autor
24. bře 2020

@tomka25 hacka???super napad..maš tip odkud???

marketka_m
autor
24. bře 2020

@gruyerre jo..už tu mám knihy nachystané

marketka_m
autor
24. bře 2020

já nepotřebuji mnoho dėlat..jenom obėd..nėkdy vytřit a pouklizet...kdyby spinkalo to miminko samo mam to hned..tak v nosítku to trvá....
a zajimavé ze v nositku tsky spí jen pul hodky

tomka25
24. bře 2020

@marketka_m buď koukni na fb, nabízí tam nebo já brala ze slune.cz, mají různé barvy a 2 typy 👍🏻

klko
24. bře 2020

Zkus k ní do postýlky dát tvé "použité" triko nebo pyžamo. Polštář. Aby tě cítili miminko. To mi vždy pomohlo u tchanovcu.

Sem začni psát odpověď...

Odešli