Spánek půlroční mimčo. Máte radu? Zkušenost?

nnikola24
16. říj 2020

Zdravím☺️ Ráda bych slyšela názor a radu zkušenějších maminek ☺️ Mam půlroční holčičku ( nevím zda to bude podstatné tak to raději napíšu je na UM )
Doktorky se zeptat nemůžu protože jak už mi jednou řekla tak jí mam budit každé 3 hodiny i v noci.
Přes den jí každé 3 hodiny chodí spát v 20h a přibírá krásně.
Ale jde mi o to že troufám si řict že jsme měli režim od miminka že vstávala na první jídlo ve 3 rano ( někdy v ty 4h ) pak usnula a ještě spala tak do 7 do půl 8. ( pak už jedla každé 3h )
No jenže jak je starší tak se budí v 5h a párkrát se mi stalo že se vzbudila až po 6h a já pravě nevím mam ji budit furt v ty 3 nejpozději v 5 hodin a držet ten režim ? Nebo prostě se řídit pak jak se vzbudí?
Protože kolikrát se i stane že si kňourne (zabrečí jednou ) ale jak kouknu do postýlky (odkreju) tak spí - a je to právě kolem té hodiny co dřîve jedla - a ja nevím zda ji mam vyndat a nakrmit -což by znamenalo ji vzbudit - protože jak říkám kňourne ale jak kouknu tak se někdy otočí na bok a spí dál a já vždy nevím zda vzbudit a nakrmit nebo ne 🤷🏻‍♀️

Zase si říkám že ji přece nebudu furt budit , a taky jak je větší nebude přece furt vstávat ve 3 - 4 ráno .

Ale zase nechci aby nějak strádala - tak se chci zeptat co by jste mi poradili . Mam nechat na ní to vstávaní i když to bude později než obyvykle nebo ji budit a řídit se režimem co jsme měli.

Děkuji za odpovědi
Snad jsem to napsala nějak srozumitelně

lida9
18. říj 2020

zmen doktorku🙂

nnikola24
autor
21. říj 2020

@sigyn děkuji mála mi dnes spí od 20 do 8 ráno. Až si říkám že ji snad půjdu vzbudit, docela si říkám že je to dlouho a už mam zase strach aby jí něco nebylo pak ... ale když píšeš že ti spinká 12h celou noc tak jsem klidnější

sigyn
21. říj 2020

@nnikola24 Pokud jí a nemá horečku, tak ji nic není 🙂 Ono navíc, jak je teď dříve tma, tak děti spinkají lépe a déle, co taky ve tmě? 🙂

nnikola24
autor
25. říj 2020

@sigyn to mas asi pravdu co ve tme kdyz je rozsviceno tak jak do toho kouka tak je pak protivna a unavena ale bala jsem se zbytecne uz je u nas zase vstavacka ve 4h😂 pak usne a spi a vstava se uplne v pul 7