Spaní 10 hodin v kuse, dcera 10 měsíců

loocacool
4. zář 2018

Ahoj, myslíte te ze je v pořádku když mi 3 měsíční dítě spí až 10 hodin v kuse? Neměla bych ji budit na krmení? Je to běžné takové spaní? Spí i přes den, spí opravdu velmi hodně, muže to být třeba tím ze hodně roste? Emicka porostla za 3 měsíce o 11cm. A taky kakani má jednou za týden max a to jsme na UM. Mate podobné zkušenosti za sebou? Děkuji

lutu11
4. zář 2018

@loocacool nase se sice budila po 3h přesně na kojení, ale to se jenom napila a spala dál. Prospala celý rok. Od roka už spí hodně spatne.

gabcat
4. zář 2018

@loocacool naše spala v kuse celou noc prakticky od šestinedělí, kdy mi doktorka řekla, ať už ji přestanu budit. Doufám, že naše druhé teď bude spát stejně dobře 🙂 ono obecně děti na um spí lépe (aspon dle zkušeností v okolí), buď ráda 😉

kexina
4. zář 2018

Budit určitě ne. Jak říkala jedna známá, pediatrička, jak by bylo vám, kdyby vás někdo vzbudil uprostřed noci a cpal vám svíčkovou se šesti? 😉 Některé děti prostě hodně spí, jiné méně. Náš spal od 3 měsíců v kuse přes noc 12 hodin. Takže klid, nech to na ni, ona to "ví" nejlépe. 🙂

loocacool
autor
4. zář 2018

Tak to rada slyším. Děkuji maminky🙂)

janaelia
4. zář 2018

@loocacool Malá mi spala od tří měsíců v noci asi 10 hodin v kuse úplně v pohodě. A jestli je na umělém mléce, tak s tím kakáním jsme to měli stejně 🙂. Pokud krásně prospívá, tak je to v pořádku 🙂, pokud nespí nějak vážně hooodně.

priefi
5. zář 2018

@loocacool nezbyva nez tento luxus zavidet 😉 nech ji spinkat, spanek potrebuje ke svemu vyvoji. Syn ma 26m a tohle jsem s nim nezazila 😥

brookmichaela
5. zář 2018

Nas malej taky od 3mesicu spal celou noc. Od 18h-6h rana. Dobre prospival tak jsem ho nenbudila. Potom pres den chodil spat co hodinu na hodku az dve. Od 15-16m zacal spat jen 1 denne na 3h a uz mu to tak zustalo. Budte rada ze spinka 🙂