• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Spaní v kočárku v mrazu. Může se to?

30. prosince 2007 
Ahoj maminy, co je pravda na tom, že by se mimi nemělo nechat spát v kočárku, když se nevozí. Říkají mi to starší lidé, že by neměli stát na místě.
30. pro 2007 v 07:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je to nesmysl,vždyt jen kolik mamin dává miminko do kočáru na balkon a nebo na zahradu.já bych je vůbec neposlouchla. :grinning:
30. pro 2007 v 07:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
pessy1 přesně tak klidně mimi dej ven spinkat, udělá mu to jen dobře :wink:
30. pro 2007 v 07:56  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je teda pekna blbost, ja mam kolem sebe starsi lidi a vsichni mi rikaji, ze ji mam naschval nechat spat venku, pokud je mimco dobre oblecene, tak mu to jenom propseje
30. pro 2007 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, ale když je mráz, tak dávejte pozor a mimi hodně často kontrolujte!! V Sama doma říkala doktorka, že jedna maminka nechala spát miminko v mrazu na balkoně a jemu zamrzli soplíky v nosíku a udusilo se :confounded: . Ale ¨to určitě nebylo tím, že kočárek stál na místě, ale prostě tím velkým mrazem a malým miminkem..
30. pro 2007 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
marinko, tak to je hrozny. No ja ji kontroluju porad, ale ma cely kocar prikryty dekou a ve vnitr je teplo, takze by ji nemelo co umrznout snad.
30. pro 2007 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
navic Samule umi dychat pusou, to se mozna tyka hodne malych miminek??? :confused:
30. pro 2007 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
skaredko, tvoje kočenka má už 10 měsíců, to už bych se vůbec nebála, určitě umí dýchat i pusinkou. U malých miminek je právě blbě to, že dýchají jen nosíkem :confounded: Akorát mně mrzí, že ta dr. neřekla, jak velký mráz byl a jak dlouho tam to mimi bylo, to jsou dost důležité info. Jestli třeba bylo víc než - 10 a miminko tam spalo hodinu...Já jak jsem to slyšela, tak se s malou dost bojím chodit ven, když je víc jak -5, to je taková moje hranice a když je pod nulu, tak jdeme stejně jen na chvíli a pořád na ni šahám.
30. pro 2007 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pessy.............jaký je rozdíl v tom,jestli se kočár hýbe nebo ne? :sweat_smile:
Já myslím,že se při tom pohybu max.zahřeje maminka a to mimčo je pořád ve stejné teplotě. :wink:
Já když jsou hodně velké mrazy(-5 C),tak na kočár navlíknu ještě pláštěnku. :wink: Ale to chodím ven max. na 3 hodiny a mezi tím se na půl hodiny ohřeju v obchodě. :grinning:
Jinak u Adama poznám,že je mu zima podle studených rukou a nosu.
To se pak radši na procházce moc nezdržuju. :sweat_smile:
30. pro 2007 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek