Spaní v kočárku v mrazu. Může se to?

pessy1
30. pro 2007

Ahoj maminy, co je pravda na tom, že by se mimi nemělo nechat spát v kočárku, když se nevozí. Říkají mi to starší lidé, že by neměli stát na místě.

zdenka26
30. pro 2007

Je to nesmysl,vždyt jen kolik mamin dává miminko do kočáru na balkon a nebo na zahradu.já bych je vůbec neposlouchla. 😀

suki
30. pro 2007

pessy1 přesně tak klidně mimi dej ven spinkat, udělá mu to jen dobře 😉

skaredka
30. pro 2007

to je teda pekna blbost, ja mam kolem sebe starsi lidi a vsichni mi rikaji, ze ji mam naschval nechat spat venku, pokud je mimco dobre oblecene, tak mu to jenom propseje

marinka
30. pro 2007

holky, ale když je mráz, tak dávejte pozor a mimi hodně často kontrolujte!! V Sama doma říkala doktorka, že jedna maminka nechala spát miminko v mrazu na balkoně a jemu zamrzli soplíky v nosíku a udusilo se 😖 . Ale ¨to určitě nebylo tím, že kočárek stál na místě, ale prostě tím velkým mrazem a malým miminkem..

skaredka
30. pro 2007

marinko, tak to je hrozny. No ja ji kontroluju porad, ale ma cely kocar prikryty dekou a ve vnitr je teplo, takze by ji nemelo co umrznout snad.

skaredka
30. pro 2007

navic Samule umi dychat pusou, to se mozna tyka hodne malych miminek??? 😕

marinka
30. pro 2007

skaredko, tvoje kočenka má už 10 měsíců, to už bych se vůbec nebála, určitě umí dýchat i pusinkou. U malých miminek je právě blbě to, že dýchají jen nosíkem 😖 Akorát mně mrzí, že ta dr. neřekla, jak velký mráz byl a jak dlouho tam to mimi bylo, to jsou dost důležité info. Jestli třeba bylo víc než - 10 a miminko tam spalo hodinu...Já jak jsem to slyšela, tak se s malou dost bojím chodit ven, když je víc jak -5, to je taková moje hranice a když je pod nulu, tak jdeme stejně jen na chvíli a pořád na ni šahám.

karotky
30. pro 2007

Pessy.............jaký je rozdíl v tom,jestli se kočár hýbe nebo ne? 😅
Já myslím,že se při tom pohybu max.zahřeje maminka a to mimčo je pořád ve stejné teplotě. 😉
Já když jsou hodně velké mrazy(-5 C),tak na kočár navlíknu ještě pláštěnku. 😉 Ale to chodím ven max. na 3 hodiny a mezi tím se na půl hodiny ohřeju v obchodě. 😀
Jinak u Adama poznám,že je mu zima podle studených rukou a nosu.
To se pak radši na procházce moc nezdržuju. 😅