Spí ve dne jen v kočárku. Co mám dělat?

brnda
28. říj 2007

ahoj muj syn neusne přes den jinak než v kočarku nevim jak ho uspat prostě se neubere i když je vidět že je ospali co s tim ,ted je zima tak se mi nechce pořad ho oblikat když spi třeba jen pul hodiny

johanda
28. říj 2007

brndo a kolik mu je?

petraluk
28. říj 2007

Ahojky Brndo. Mě můj Luky taky přes den skoro nespí a to jsou nám 2 měsíce. Jedině v kočárku, tam spí skoro pořád. Já to ale nijak neřešim, on mi pak spí někdy i celou noc. Řikala jsem to mudr, a když přibírá tak to nemam řešit. Kdyby přestal přibírat, musela bych ho začít budit na krmení. 😒

lendy1
28. říj 2007

brndo, tady je podobné téma:

https://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThrea...

a jinak doporučuji: pevné zavinutí a u nás při spaní přez den musí mít Davídek šero, jinak je za pár minut zase vzhůru a ticho.
Když byl menší, tak jsem ho uspávala, že jsem ho pevně zabalila, dala do postýlky, dostal dudáka a hladila jsem ho po hlavičce, dopud neusnul-většinou tak do 10min. a když mu bylo tak jako vám, tak prospal i 3hod. v kuse. Teď, když je starší, tak jakmile vidím, že je unavený, tak ho dám do postýlky a během pár minu chrní, ale už mu stačí daleko míň - tak hod. max 2hod.

kacka79
28. říj 2007

Tak my jak píše Lendy1 - zatažené žaluzie, ticho - jinak je hned vzhůru. Když vidím že si šmudlá očička, zabalim ho do deky, dostane dudáka a šoupnu ho do postýlky, cca 5 min pobrekává a je tuhoň - ale max 2h

brnda
autor
28. říj 2007

johando malimu jsou 4.5mesice

viona
28. říj 2007

Ahoj,když tak si uprav nastavení v pasu brndo,ať víme,jak máš starý děti,a nemusíme se ptát 😉
Jinak,jak to tady čtu,tak vám holky závidim,náš Víťa přes den spí maximálně dopoledne 20 minut,pak po obědě v kočárku 0,5-2 hod a to s nim ještě musim celou dobu jezdit a občas pak ještě během odpoledne 20 minut,jo a ty dvacetiminutovky doma,je v lehátku a musim s nim celou dobu houpat,no ale aspoň,že spí v noci,sice se docela často budí na jídlo,ale zase hned usne,tak se vyspim i já,jsem si už zvykla 🙂