Spinkání v postýlce. Jak na to?

sykorka95
30. črc 2022

Ahoj chtěla bych se ještě poradit ohledně spinkaní v postýlce v nemocnici žádný problém ale co jsme přijeli domu tak postylka byla tabu jakmile jsme ho položili hned oči dokořán a mohli jsme uspavat znovu malý má 6.měsíců a je to tak stále a neuspim ho tam znovu ale stačí ho tam položit a je vzhůru tak že ho hned znovu neuspím třeba až po hodině ne-li déle . Děkuji

aselluska
31. črc 2022

@sykorka95 taky jsme s tím bojovali. Používala jsem nosítko. Jak to šlo, odložila jsem. Bylo to lepší a lepší. Nakonec v 9 měsíci nebyl problém spát v postýlce. Dlouho jsem uspávala na ruce a myslela si, že to tak bude napořád 😏 a mě jej uspávání, ale i spánek musel probíhat v náručí. Bylo to náročnější, ale co člověk vše neudělá . Hlavně ať spí

syslounek
31. črc 2022

Nám dobře fungoval bílý šum a něco c voní po mámě k nosu (triko, plyšák kterého jsem nosila za tím účelem na těle, látková plena z podprsenky proti protečení mléka).

sykorka95
autor
31. črc 2022

No já taky uspávám v náruči a na baloně jinak to zatím nejde stane se parkrat v posteli ze ho uspim ale to je rozespaly ještě nebo je brzo jinak přes den nebo večer vůbec když měl min měsíců stalo se parkrat ze usl sám bez kontaktu ale to bylo výjimečně teď už vůbec,tak na malého žádné zvuky nezabiraji vůbec odmala :(

lidija1234
1. srp 2022

@sykorka95 mě malý spinkal do 7 měsíců bez problémů v postýlce,že jsem položila,odešla a on spal. Pak nastal zlom a od té doby uspavam v náručí pak dávám do postýlky. Po pár hodinách je hrozně neklidný takže si ho pak beru do postele. Hodně lidí mě za to kritizuje ale já to miluji 😊

sykorka95
autor
1. srp 2022

Jako zatím mi to nevadí ale už kolikrát cítím nozky jeho na svých zadech a jak se začne plazit nechci ať cestuje po posteli to se bojím takže ho chci nejak naučit na tu postýlku.Nevlastní mamka od manžela řekla ať ho necháme vyrvat. A jednou jsme to zkusili a pak malý jen jsem se přiblížila k postýlce a šílený pláč,teď si tam už zase dokáže pohrát dneska mi tam spinkal 40min přes den aspoň něco 🙂

lidija1234
6. srp 2022

@sykorka95 důležité je zabezpečit postel aby ti mimco nespadlo. Mě malej už stoupá a leze jako blázen ale nepřeleze mě nebo když se o to snaží tak mě to vzbudí 😁jinak v posteli se točí jak hodiny dokola 🤣 teď mu je postýlka malá protože se vni nepretoci a to ho budí. Jinak já uspavam jinde a pak spícího přenáším do postýlky.

sykorka95
autor
6. srp 2022

@lidija1234 Tak malý se ještě neotoci ani z bříška na zadá a když Jo tak je to zatím nahoda ale ne v posteli no mě taky přijde ze v postýlce jak ho dam přes den nachvili tak ze ho vzbudí to ze nemá prostor na otočení hned se probere .

krisstina93
6. srp 2022

Mam to stejné, prostě sem ji vzala k sobě do postele a neřeším, postýlku holt máme jen pro okrasu :D