Společné spaní. Zvyskne si mimčo na chrápání nebo ne?

martinatd
16. říj 2021

Ahojte, opět s dotazem 🙈😁už 4 M jsme s manželem spali oddelene kvůli malému 7M který začal spát se mnou v posteli. No jelikož na postýlku v nejbližších měsících nevypadá, rozhodli jsme se to s manželem zkusit a dnes jsme spalo všichni společně. Noo ,až na prostor to nebylo tak hrozné, problém je chrápání 🙈😅to že to vadí mě budiz spala jsem při tom před tím můžu i teď, bohužel to ale později budilo i malého. Kolem 3 ráno má nejlehčí spánek takže se i trošičku vzbudil..do toho se tu furt oklepaval pes když vylezl z peřiny no na zabití 😅🙏🤦‍♀️každopádně chci v tom pokračovat, neumím si představit spát oddelene třeba 2 roky 🙈otázka teda zní, jak jste to měli vy s chrápáním, jestli si mimco časem zvykne nebo to prostě nešlo..

sim244
16. říj 2021

Na chrápání si zvykl, psa jsem poslala na místo a do ložnice nesmí. Jinak by byl malej vzhůru furt

jaja01k
16. říj 2021

@martinatd Myslím, že si rychle zvykne. U nás manželovo chrápání budí akorát mě, děti na to vůbec nereagují.

martinatd
autor
16. říj 2021

@sim244 taky bych ho nejraději zavřela, ale skrabal by na dveře nebo se mstil curanim apod.. je to s ním těžké. Zkusím vydržet a doufat že i na to si zvykne i když mě štve jak se maly vždy lekne jak se otrepe 🤦‍♀️

95newmommy2020
16. říj 2021

Ten pes mě pobavil. 🤣 Do 7 měsíce cca spal ve své postylce. Pak jsme ho prešoupli k nám. Manžel chrape opravdu dost, je to slyšet přes dvoje dveře. A teď bez chrápání malej neusne. 🤣 Takže na to si zvykne, to bude dobrý. Já spím se špuntama už 8 let. 🤣🤣

neomenia
16. říj 2021

U nás děti v pohodě, chrápání je nebudi. Ale my máme oddělené ložnice, ja to nedavam ani se spuntama do uší...a je nam líp oběma.

95newmommy2020
16. říj 2021

@neomenia Já o tom dost přemýšlím. 😄

aspie83
16. říj 2021

@neomenia taky spíme odděleně, protože já se vedle manžela absolutně nevyspim.. já ho slyším chrápat i ze druhé místnosti 😄 ale to už se dá u toho spát 😄

jirovapa
16. říj 2021

@martinatd my psovi sundaváme na noc obojek, aby při oklepání necinkal. A i když chodí po bytě a je slyšet jak cvaká drápky nebo chlap chrápe, tak děti spí. 🙂

lenatko91
16. říj 2021

Manželovo chrápání dceru ani mě nebudí. Ale jakmile si jednou dovolím chrápnout já nebo teď malá kvůli rýmě, tak je on hned vzhůru a hučí, ať s tím něco udělám 😃 tak holt občas spí se špuntama a stejně většinu noci není doma nebo spí i TV 🤷‍♀️

vero987nika
12. pro 2023

haha úplně to pleskání psa slyším 🤡😂 to když se to naše 35kg hovado začne oklepávat a je to samy pysk a samý ucho tak to musí budit snad i sousedy 😂 a ještě navrch začne frkat tak to je úplně 🤜😂