Srostlé ouško - boltec 😞 Setkaly jste se s tím?

dagina
22. čer 2009

Ahojky, je to asi týden co jsem to zjistila. Není to nic hrozného, není to na první pohled vůbec vidět, ale když se boltec jakoby rozevře je u jednou ouška srostlý (nemá tam žlábek), druhé ouško je normální. Nevím jestli to má od narození nebo to srostlo během života. Na tom místě jsem ouška nijak zvlášť nepozorovala ani nečistila (nenapadlo mě to ☹ ). Docela pochybuji, že se s tím někdo setkal...., je to asi hodně netypické 😖 . Ale pokud ano, budu ráda za info. Tento týden jdu do poradny, tak uvidíme co na to mudr.
Nedávno jsem zjistila že má malá srostlou pipku ☹ a teď zase toto 😒 . ☹

momin
22. čer 2009

Ahoj dagina. danecek ma taky trosku srostle ousko... Ma zase ten vrch ohly dolu... Ptala sme se na to doktorky a rikala ze u ousek to byva docela casto ale ze se to muze jeste spravit samo... Bohuzel sem se neptala do kolikateho mesice... 😒 Moc sem ti neporadila co ale urcite nejste sami.. 😉

dagina
autor
22. čer 2009

Momin, mě vůbec nepřipadá že by se to mohlo spravit samo ☹, jedině nějaký zákrok 😖. A vy jste to měli od narození???? No uvidíme co nám řekne mudr 😒. Ach jo.

mousunek
22. čer 2009

dagina - ahojik, ma to nejaky vliv na sluch? pokud ne tak bych to asi nijak tragicky neresila, pokud ti vylozene nejde o princip ze zlabek byt ma a nani, neni-li to na prvni pohled videt a nema-li to vliv zatim bych to nechala asi bez zakroku, protoze mi prijde hloupost davat prcka pod narkozu kvuli kosmeticke vade... nechala bych to kdyz uz tak az bude vetsi aby se to dalo delat jen s castecnym umrtvenim 😉

Urcite se tim netrap je spousta lidi a deti co maji vady mnohem horsi a viditelnejsi dnes jsem treba videla chlapecka ktery jedno ousko mel normalni a u druheho nemel zahyby vnitrni zadne mel jen zahnutou chrupavku jak je na okrajich

momin
22. čer 2009

dagina
ja taky poradne nevim jestli to ma srostle nebo jenom tak moc ohle... a presne jak pise mousunek.. taky bych to neresila a ani neresim.. neboli ho to. nevadi mu to.. tak proc ho trapit nejakym zakrokem ted kdyz je tak malicky...