Stačí postýlka v ložnici? Kupovaly jste i proutěný koš?

jarai
23. čer 2015

Maminy, využily jste proutěný pojízdný koš, který jste daly do kuchyně kde jste vařily, nebo jste měli jen postýlku v ložnici? Je nutné mít přenosný koš?

mandala
23. čer 2015

Měla jsem postýlku v ložnici a postýlku v kuchyni. Já teda říkám, že něco to do té kuchyně chce, bych se naběhala do ložnice. 😉

funnysunny
23. čer 2015

Existuju aj postielky s kolieskami 😉

ducik
23. čer 2015

@jarai kolibku jsem mela, loznice jsou o patro výš, tak bylo třeba na odložení. Ale můžeš odkládat na deku na bezpečné místo.

a_lexa
23. čer 2015

Měla jsem postýlku v ložnici a v obýváku (který je spojen s kuchyní) ohrádku u které bylo možné dno zvednout nahoru, takže to bylo jako postýlka. Ale máme barák a nemohla bych pořád lítat po schodech. Kdybych bydlela v bytě, tak bych to asi řešila nějakou chůvičkou, nebo webkamerou. Popř. cestovní postýlkou, kterou můžeš potom využívat na dovolené, nebo u babiček. 😉 Osobně se mi proutěný koš zdá zbytečný - je malý a vydrží jen chvilku potom budeš zase řešit co dalšího pořídit. 😉

cabo
23. čer 2015

V loznici postylku a pres den v obyvaku v kolibce. V te mi i pres den spal..... myslim,ze mit neco i mimo loznici se bude hodit.

dannyblakely
23. čer 2015

V ložnici máme postýlku výhradně na spaní, v obýváku ohrádku s polohovatelným dnem a v kuchyni druhou postýlku. Nedokážu si to nějak jinak představit a když, obětovala bych ohrádku, ale v kuchyni je postýlka pro mě nutnost.

zo_ja
23. čer 2015

Postýlku v kuchyni, aby mimino vidělo a nebylo na studené podlaze, další pak, aby ho nepošlapali sourozenci. V ložnici žádnou.
Z koše by mi některé vylezlo ve 3 měs.
V postýlce žádné naše dítě nespalo/neuslo.

levandulova
23. čer 2015

My jsme měli postýlku v ložnici a v ostatních místnostech používali přenosné křesílko / lehátko, případně jsme měli určitou dobu v obýváku cestovní postýlku.

aknicul007
24. čer 2015

postýlku s kolečky, přes noc v ložnici, přes den dovezu do obýváku spojeného s kuchyní..... 😉 a funguje to už druhého dítěte

lucinka58
24. čer 2015

Já mám koupenou postýlku do dětského pokoje a pak pojízdnou kolíbku do kuchyně s obývákem. Ale je to tím, že jedno je v přízemí a druhý v patře, takže se mi nechce furt běhat schody dolů a navrch. A hlavně skoro celé dopoledne jsem povětšinou dole v kuchyni s obývákem 🙂

adji
24. čer 2015

My máme normální postýlku v ložnici a v obýváku cestovní postýlku, do který jsme dali hrací deku... 🙂 Spinká jen v ložinici 🙂

luckiesj
24. čer 2015

My máme koupenou novou postýlku do ložnice a v obýváku budeme mít ze začátku kolíbku na kolečkách a pak postýlku ještě po mně. Myslím, že kdybych měla jen v ložnici, tak se naběhám 🙂

heduska82
24. čer 2015

Mame postylku v loznici i v obyvaku - loznice v patre. Muj nazor je, ze kolebky a kose jsou spis designova zalezitost na velmi kratkou dobu za velke penize a co potom? Starsi spal vyhradne v loznici, pozdeji v pokoji, v obyvaku v postylce si hral - na zemi byla jen plovouci podlaha. Hlavne jsem ho mela kam odlozit, kdyz jsem sla treba k pracce. Mladsi v obyvaku pres den i spi, je to maman a nechce byt sam. Jinak jsem si je treba na kratsi dobu brala do lehatka.

scruffy
24. čer 2015

Záleží na tom, jak máte uspořádaný byt, dům. Ale přijde mi to celkem jako zbytečnost, máme poměrně malé dítě a do koše nebo kolébky by se mi nevešla už tak ve 3 měsících. Když už, tak bych pořídila do obýváku cestovní postýlku, dá se využít pak i na cesty nebo k prarodičům.

michell28
24. čer 2015

@jarai taky jsem toto řešila a myslím, že dost dlouho 😉 zapojila se do diskuze celá rodina. Vyřešila jsem to nakonec s manželem. Zajeli jsme do obchodu pro miminka a koupili pořádnou dřevěnou postýlku spolu s cestovní postýlkou. 🙂 cestovní bude v 1 místnosti (obývák spojen s kuchyňským koutem), časem koupím také hrací deku a mám připravenou silnou fleesovou dečku na zem, kde si může taky hrát. No a ta dřevěná postýlka bude připravena v ložnici. Nejsou to žádné velké náklady a řešit to kvalitním košíkem na kolečkách za 3000Kč která je malinká a dítě si v něm nebude moci za pár měsíců ani hrát - je hloupost. 😵

ema_s
24. čer 2015
Uživatel ema_s je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od ema_s.

Já jsem tento košík http://www.funbaby.cz/julius-zollner-prouteny-kos-xl-prirodni využívala hodně - hlavně v kuchyni u vaření, kde člověk stráví nejvíc času ☹ Ale dá se použít jen zhruba do 3-5 měsíců, dokud se tam dítě vleze. Ale na to stojí dost peněz, tak jsem se domluvila se sestrou, koupily ho napůl, a postupně jsme si ho vyměnily 🙂
Časem jsem ho nahradila cestovní postýlkou (místo klasické ohrádky).

paracka
24. čer 2015

@jarai pri prvním jsem mela postýlku v ložnici a pojízdné košík 😊 kvitovala jsem to. Po 5 mesicich šel koš dal a u druhatka už sem koš neporizovala

ladyhacek
24. čer 2015

chtěli jsem postel s kolečky, ale nakonec tam jdou blbě přidělat tak máme v obývacím pokoji cestovní postýlku - za mě rozhodně 2 postýlky. Manžel dělá noční a má lehký spánek a když spí přes den musím malého mít v obýváku 🙂 > asi záleží na situace. Pokud bydlíš v bytě 3+1 je to možná zbytečné pokud v patrovém bytě tak se to vyplatí 🙂

jitavrtule
24. čer 2015

Postýlka se nám nevešla do ložnice,takže máme kolíbku na kolečkách,ta se tam vejde a přes den si ji přetáhnu kam potřebuju,když je vzhůru. Stejnak ale většinu dne spí v naší posteli, v té své je akorát v noci. Ale kolíbka je fajn, máme Scarlett buk a těch 1500,- mi zas jako tak zásadní výdaj nepřijde. počítám že do půl roka se tam vejde,spíš to bude omezené tím,kdy začne lézt nahoru po žbrdlení, kolébka ho má nižší než postýlka,tak aby nevypadla.

domca89
24. čer 2015

Já mám v kuchyni cestovní postýlku pro malýho. Je to výhoda v tom, že přes den si může dát odpočinek tam a přitom je zvyklý na běžný rámus a hned tak ho něco neprobudí. Pak když třeba potřebuju do koupelny, či dolů za pošťačkou, tak ho tam můžu odložit a jít. Máme dva psy, takže i z důvodu bezpečnosti.

jaja01k
24. čer 2015

Na první jsem koš moc nevyužila. Většinou jsem malého měla v obýváku na rozložené sedačce, později na zemi. Na druhé koš využívám dost, je tam v bezpečí před bráškou 🙂

svetlus_pepca
24. čer 2015

My měli postýlku v ložnici a pak jednu s kolečky. Ta většinou byla v obýváku. Jde asi taky o to, jak máš řešený byt/dům. Ale myslím si, že po narození ti jedna postýlka stačit nebude, pokud ji nechceš pořád přesouvat (to jsme zkoušeli prvních pár týdnů a bylo to šílené). Takže buď ještě jednu postýlku na kolečkách, cestovní postýlku nebo ten koš (i když ten je jen na chvíli, no). 🙂

jarai
autor
24. čer 2015

Holky děkuji a co třeba lehátko, sedátko, houpačka v jednom, viz fotka? Může být místo koše? To lehátko jsem dostala, jde nastavit do všech poloh i leh, pololeh sed a dá se houpat a když díte usne tak zastavit a upevnit tyčemi. Jaký máte na tohle názor? Může v tom mimi přes den spát? Ne celý den, přece jenom 2-3krat prochazkyv kočárku a v noci postýlka. A co ve vajíčku, usly Vám děti?

domca89
24. čer 2015

@jarai Houpátko je fajn, mám ho taky, ale v 6.měsíci, kdy už se otáčel sebou v něm hodně švihnul se převrátil i s ním.

soleilll
24. čer 2015

@jarai Úplně naopak - prvních několik měsíců jsem měla jen košík na kolečkách a až potom, když už se malej do košíku nevešel a začalo hrozit, že by se otočil a vypadl, jsem koupila klasickou postýlku. To jsme byli v malým bytě 2+1, takže jsem podle potřeby jezdila s košíkem. V kuchyni jsem ho ale nikdy neměla, nebyl problém ho nechat samotnýho v obýváku (v sedátku) nebo v ložnici. Po přestěhování do dvoupodlažního domu postýlka putovala do dětskýho pokoje v patře a v přízemí v obýváku jsme měla cestovní postýlku s dokoupenou lepší matrací, která sloužila i jako dočasná ohrádka, když jsem potřebovala na pár minut odběhnout z místnosti.

pavlakosec
24. čer 2015

Čekáme mimi září/říjen a máme koupenou kolébku na kolečkách do obýváku a nebo kuchyně a do ložnice máme klasickou postýlku. Budeme ještě kupovat na později cestovní postýlku, až se bude malý otáčet. V létě použijeme na zahradu. 🙂

rencatupa
29. črc 2015
Uživatel rencatupa je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od rencatupa.

My máme koupenou tuhle přenosnou postýlku http://www.funbaby.cz/catalog/product/view/id/11983/s/cam-daily-plus-2015-col-216/category/73/ měla to tak i ségra, většinu času ji měla v kuchyni nebo obýváku no když bylo třeba někam jít jednoduše se to sbalí a žádný problém 🙂