Sterilizátor. Používáte ho? Jakou značku?

leopolda
1. zář 2009

Chtěla bych znát váš názor,jestli sterilizátor ano či ne.
A jaké máte zkušenosti s určitou značkou.Díky 🙂

jituskak
1. zář 2009

Pro mě je to jedna z nejlepších věcí, co jsem koupila. Vyvařování v hrci bylo na dlouho, musíš to kontrolovat, pak jsme se 100x opařila, když jsme to vyndávala a nakonec se na tom udělal takový povlak z vodního kamene a vypadalo to, jak kdyby to bylo vyválený v prachu... mám od aventu do mikrovlnky.

renatica
1. zář 2009

taky mám od aventu do mikrovlnky,ale nevím jestli to nedělám špatně,když to nevyleštím čistou utěrkou tak to mám právě taky flekaté!! a celé mokré!! a to tam dávám destilku!§Když jsem poprvé zkoušela vyvářet v hrnci a v naši vodě,juu tak přesně jak píšeš,byl to mazec sám vodní kámen,ale s té mikrovůlnky mi to teda takly nepřijde nej-když je to celé mokré(zapařené)

jituskak
1. zář 2009

tak to já neřeším. dám to na ubrousek okapat a je to. jednou za čas to opláchu ve vodě s octem a je to jak nový🙂

renatica
1. zář 2009

takže to neotíráš??Já jako trubka joooo!! Právě nevím jestli to tak nechávat nebo co s tím je to zbytečná zdržovačka,právě-jinak taky super

martuli
1. zář 2009

Já mám parní hrnec od AVENTu a nedám na něj dopustit, výborný pomocník obzvlášť, když nekojím. Dříve jsem je vyvařovala, mám stejné zkušenosti jako jituskak. Objednávala jsem ho v Německu

jmisa
1. zář 2009

Já mám od chicca do mikrovlnky a spokojenost, taky neotírám.

jituskak
1. zář 2009

já to teda neotírám. pak to vlastně není starilní. musela bys mít pokaždé čerstvě vyžehlenou utěrku a to je nereálné. mám tácek s ubrouskem přímo na lahve a ty prkotiny a vytáhnu to ze sterilizátoru a vyskládám na ten tácek. ten parní hrnec jsem používala v nemocnici, když jsme byla s malým. je super, ale drahej...

renatica
1. zář 2009

taky jsem si říkala,že už to nemůže být sterilní,ale takhle mokré mi to přišlo takovééé no taky né sterilní,a tak (ale jen čistou) útěrkou jsem to vyleštila,už to ale dělat nebudu

děkuji za info,jinak fakt super věc

leopolda
autor
17. zář 2009

Ahoj,

od kamárádky mám dobrou radu,dát vysterilizované věci chvíli oschnout do teplé trouby.
To mi příjde,jako dobrý nápad a pak věci uložit. 🙂