Stolice u UM comfort. Poradíte, prosím?

renatkaa1996
31. bře 2021

Ahoj holky, uz zase ja s dotazem na mliko a hovinko.🤣 Tak jsme pred tydnem presli na Nutrilon comfort&colic. Maly hned druhy den byl jak vymenene miminko. Zacal kakat kazdy den a byl porad vysmaty. Vcera kakal sam a byl to zeleny brcal. Ale to jsem cetla, ze je to normalni kvuli jinak stepene bilkoviny. Ale co me zarazi, ze vcera vecer uz byl plac a museli jsme mu pomoct teplomerem aby se vykakal. A dneska taky sileny rev, rev, rev .. takze zase teplomer a vykakal zlute ale i se zelenyma kouskama. Tak nevim... jestli mu zase nejde kakat nebo co to znamena 😩 uz si nevim rady..😫😭 dr budu volat zitra a poradim se sni co dal.. ale uz fakt nevim

izzylka
31. bře 2021

@renatkaa1996 u syna podobné...nejdřív sunar, ten ho totálně ucpal...přešli jsme na bebu a jeden den kakal tak nějak normálně, i když zeleně, tak jsem si řikala, super, už bude klid. Druhý den pláč a pláč a pláč a žádný bobek..k večeru už se mi to nelíbilo, protože u pláče už usínal ale furt brečel.. tak se jelo na pohotovost...tam si ho nechali na 3 noci na infekčním, kde samozřejmě na nic nepřišli 🤦🏻‍♀️ po návratu domů jsem koupila UM Hami a od té doby klid...hezky to pil, kadil ukázkově...člověk by nevěřil, jakou radost budu mít z normálního bobku 🤣 do té doby, skoro 4 měsíce, byla rourka a teploměr každodenní kámoš 🤦🏻‍♀️
Takže bych zkusila vyměnit mléko, ale ještě bych zkusila pár dní vydržet, ať mu neděláš v bříšku ještě větší bordel. Ještě mě napadlo, jestli na něj něco neleze, nebo jestli nezačínají zoubky? Z toho měl syn taky divný kakání 🤭 a dávat probiotika 🙂

lilkin
7. dub 2021

Ahojky taky máme tohle mlíčko už teda déle.. Ze začátku nutrilon ar to ji zabrtonovalo ... Pak dr poradili nutrilon comfort omneo to samé.. Až jsme skončili na pohotovosti kde ji teda pořádně vyrourkovali a to doktorka koukala kolik a jakou konzistenci měla...říkala že na takhle malé miminko je toho fakt dost... Měla to zacpane skoro až u žaludku... Já tenkrát neuměla používat rourku... Resp.. Dala jsem max 2 cm a to dr říkala že je úplně k ničemu 😪 pak jsme přešli na toto mlíčko a máme ho do teď... Je fakt že to chvilku trvá než to začne pořádně působit.. A stolice každý den pravidelně skoro ten samí čas... Je potřeba vydržet u jednoho déle... Cca za 4 dny byl vidět rozdíl... Musí si na to ty střeva zvyknout... A barva je vždycky zelená... Dávám ještě biogaiu Vzd v ten samí čas a terezii D... Snad jsem tě uklidnila... Je to hrozný když mimčo matika a my mu nemůže nijak pomocí že 🤔 tak držím palce bude to ok uvidíš ✊✊👌