Stříháte děti doma nebo u kadeřnice. Kde v Praze?

brisalek
27. únor 2011

Ahoj , mate nekdo dobre zkusenosti s kadernici v Praze, ktera striha deti??? A hlavne nechavate je strihat v kadernictvi nebo jim to v tom veku 1-2 roky, kdyz nechteji vubec sedet, nejak vzdy ostrihatedoma i kdyz to moc neumite🙂? Me malou ted asi 4x strihala sestra, ktera striha sve kluky i manzela a dost hezky. Ale mala se doooost mele a pak i vzteka, takze je to vzdy jen to nejnutnejsi a ma vlasky porad takove nejake neupravene(ma i dost jemne). A hlavne nez se k sestre dostaneme tak uz to treba ma dlouhe....Zatim jsem si sama netroufla, ale uz jsem odhodlana koupit lepsi nuzky a zkusit sama.
Dik🙂.

missymici
27. únor 2011

@brisalek :Ahoj
Mi strihame doma od 9 mesice bez problemu strojkem....U holek,je to samo slozitejsi strihani,..v tom asi neporadim. Svagrova chodi s hollkou na strihani k zname kadernici domu,...
A myslim,ze kdyz to skusis i ty sama doma,nic nezkazis,...vlasy pokazde dorostou,a u deti rychle... 🙂

takyja
27. únor 2011

My byly (s holčičkou) u kadeřnice - ofinku teď zastřihávám sama (mám od porodu vlasatici a rychle jí to roste) a je do strašné.. Na srovnání účesu ale zase půjdem ke kadeřnici.

Děti nikdo vyloženě nestříhá rád, mně malou stříhají tam, kam chodím já... Minule jsme to zvládli za pomoci pití, slečna byla rychlá.. 😎