Sunar 3 měsíčnímu dítěti. Neublížil mu?

pajmis
7. bře 2009

Chtěla bych se zeptat, jestli nemohu ublížit synovi, který je plně kojený, když sem dnes narychlo musela jít pryč a nechala sem ho s přítelem doma a udělala mu sunar, který sem měla je vzorek BeBa premium od ukončeného 4. měsíce... malému ještě 4 měsíce a nebyly a mám strach, jestli tím něco nezaviním ☹ Přítel mu dal z flašky a malý toho vypil 80ml... říkala sem, at mu dá, až bude opravdu nejnutněji... ☹ Byla sem pryč cca 2 hodiny... mám strach, aby malý nedostal ted nějakou alergii... už bych to v životě neudělala ale musela sem jít pryč a nechtěla sem, aby malý byl hlady, když bych se musela zdržet déle ☹ Může se něco stát?? Neporadila sem se ani s Dr... ☹ Myslíte, že mu tím mohu ublížit?? Děkuji za odpovědi ...

pajmis
autor
7. bře 2009

Jinak malý je kojený plně a já mám mléka dost, akorát nebyl čas na odsání mléka... ted mě to hodně mrzí a raději sem měla mléčko odsát 😢 malému zatím nic není, ale co když mi celou noc propláče ☹ nechci aby se kvůli mě trápil 😢

aponchie
7. bře 2009

jednou se nic nestane 😎 nestresuj se nebo to pozna kasli na to proste se stalo a je to 😎

markytkaaa
7. bře 2009

pajmis: kočko buď v klidu, prďouskovi to neublíží 🙂 teď klidně pokračuj jak jsi byla zvyklá 😉 a když bude muset zase odejít, tak tohle opravdu není problém ... řekla bych, že zrovna s tímhle se třeba vůbec s mudrou radit nemusíš ... není to problém 🙂 dala jsi mu to jen jedenkrát, nasytilo ho to a jede se dál 🙂

pajmis
autor
7. bře 2009

Já myslela, že mu tím zaviním třeba koliku nebo nějaké bolesti ☹ když na to není zvyklý a navíc je to určené od 4. měsíce ☹ Mockrát vám děkuji za uklidnění 🙂

lenkabu
7. bře 2009

V klidu,nic se nestane,nestresuj se 😉

radka.m.
7. bře 2009

pajmis-bud v klidu,já jsem to takhle dělala víckrát,měla jsem doma vzorky mléka a párkrát jsem taky odešla,sice jsem měla v mražáku mm,ale přeci jenom pro manžela bylo jednodušší udělat um,než rozmrazovat moje,takže jsem mu nechala vždy na výběr a netrvala jsem na tom,aby malýho nakrmil mým mlékem a nemůžu ani říct,že potom malý odmítal kojení,když to není často,tak si nezvyknou,neboj. 🙂 😉

karibari
7. bře 2009

pajmis - neboj. Co se alergie tyce, tak je na tom pokracovaci mleko stejne jako pocatecni. Jednorazove z dlouhodobeho hlediska urcite neublizi. Taky to obcas delam, jinak kojim (ted teda uz i prikrmuju) a v pohode, malou nikdy ani brisko nebolelo.

ygreen
8. bře 2009

v pohodě, žádná alergie nehrozí, maximálně prdíky, ale to už teď po noci asi víš 😀 hele my jeli 50 na 50 um nutrilon a moje mlíko a pohoda 😉

pajmis
autor
8. bře 2009

Tak děkuji moc všem 🙂 Noc bya klidná 🙂 prdíky nebyly a spal až do 8hodin 🙂 Akorát sem ho pořád kontrolovala jestli třeba neopuchá nebo tak 😀 už mi hrabe... bála sem se, když je to určené až od 4. ukončeného měsíce, tak že mu tím něco udělám ☹ Ale naštěstí fajn... je čilý - až moc 😅 Ještě jednou moc děkuji za uklidnění, protože mě to hodně mrzelo a trápilo... Akorát maličký šel spát s bříškem jako Švejk 😅 . . . ale aspon vydržel déle spát 🙂

ygreen
8. bře 2009

😀 😀 😀 neopuchá 😀 😀 😀
no jo no, ho to zasytilo 😉 a neboj, malej trpěl na průjmy, tak dostával vše min. o 2 týdny dřív než měl a pohoda (hlavně kaše 😉 )