Sušenky. Kdy jste je daly dětem? Neudusí se 5ti měs.?

kaminekmichal
3. lis 2009

Ahojky chtěla bych zeptat zda máte některá zkušenosti s dětskými sušenkami?A kdy jste je začali používat?Já se totiž bojím, protože na krabici píšou od ukončeného 6. měsíce, že se malej tím může udusit.Nebo ne?Díky za rady

ronie
3. lis 2009

aleachim já už to tu písala-dávám jí to v tom cucacím váčku 😉 🙂 Ale jasně křupkama se naučí kousat, ale to by musela mít nějakej zub 😀 😝 Oliverovi sem dávala půlku jablka na cucání bez váčku ale to už měl dva zuby tak to trochu strouhla, u nás je problém krom těch zubů, že ještě nesedí takže může sama všechno ožužlávat jen v leže na bříšku a to jí vždycky zaskočí 😝

aleachim
3. lis 2009

ronie, tak teď nevím. Možná počkám až na ty zuby 😀 . Je jasné, že bych jí raději dávala ovoce místo sušenek nebo křupek, ale na začátek mi to příjde fajn. Chtělo by to nějaký návod "jak ovládat dítě" 😅

rimmel
3. lis 2009

baby ale zuby s tym aj tak nemaju nic spolocne..babatka su schopne vsetko robit s dasnami 😉
ved niekomu pridu zubky ovela neskor..😉

drahonka
30. led 2014

Na doporučení "chytrých letáčků o výživě" jsem malému (7 měsíců) koupila sušenky Safari od Hami. Poprvé jsem mu je rozdrobila do MM a smíchala s přesnídávkou, podruhé jen do MM. V obou případech začal zhruba po dvou hodinách urputně zvracet (cca 6x, až do úplného vypráznění žaludku). Po ničem jiném ještě nezvracel, napadl mě lepek, ale mouku, ovesné vločky i vícezrné kaše jí naprosto v pohodě :( Každopádně sušenky už teda nedostane ☹