Sušička a oblečky na mimi. Musím je ještě přežehlit?

karchinka
22. únor 2012

Mám takový hloupý dotaz líné matky - peru teďka oblečky po našem prvním dítku, brzo tu budeme mít nového malého spolubydlícího 🙂 Suším prádélko v sušičce a tak si říkám, jestli to pro to malé mimi musím ještě i z té sušičky přežehlit, u prvního jsem poctivě všechno žehlila, vyvařovala, atd. (dokonce jsem i zničila pár hraček, jak jsem je namáčela ve vařící vodě, aby se náhodou malému něco nestalo a neskočil na něj nějaký bacil :D), ale u druhého jsem zjistila, že zatím mě žádné takové mánie nechytají, spíš naopak 🙂 To prádelko je z té sušičky takové krásně nadýchané a vyžehlené... hlavně ta šemišková pyžámka. Navíc co máme sušičku, tak je žehlička v této domácnosti zahrabaná někde ve skříni, se žehlení vyhýbám jak čert kříži :D a s tím malým neposedným špuntem to šetří tolik času a mojí energie...

luucia
22. únor 2012

Já si sušičku pořizovala hlavně proto, abych nemusela žehlit věci dětí a potěšilo mě, že nemusím žehlit ani věci pro nás 😀 takže od doby, co máme sušičku, žehlím jen manželovi košile 😵 asi jsem taky líná matka, ale mě už vadí i jen to prádlo ze sušičky vyndat a složit 😅 😅 ještě žehlit???? to už si fakt nedovedu představit 😀

hanaa22
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
hanaa22
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
karchinka
autor
1. bře 2012

@luucia no, já si ještě pořídila chytrý "žehlící" sprej, takže se vyhýbám žehlení i těch košil... jenom babi se na mě podívala s hrůzou v očích, že pro mimi se to prostě žehlit musí. Tak asi těch pár 56tek vyžehlím...