Svědění dásní u 3měsíčního chlapečka. Co pomohlo?

DudlíkKojenecké láhveKojenec (2 měsíce až 1 rok)3. měsíc vývoje dítětePéče o kojenceKojeníKojení dětíBolestTeplotaZuby
25. kvě 2020

Zdravím 🙂 chtěla bych vás poprosit o radu. Mého 3 měsíčního chlapečka svědí dásně jako ďas začal bejt i dost mrzutej a úplně si užívá když mu ty dásničky masíruju. No ale já se bojím až nastane ta nejhorší doba bolesti a chtěla bych být aspoň trošku připravená... Jaké gely a různé věci kolem této etapy pomohli vám ? Aby se mu pak ulevilo a spal a netrápilo ho to celé dny ? Nebo na teploty ? Je plně kojený a ikdyž všechno kolem rád kouše a žužlá tak dudlík a láhev jsou jeho úhlavní nepřátelé a fakt je nemá rád 😂
Moc děkuju za tipy a rady 🙂

amazonkajanik
25. kvě 2020

Rozhodně kup kousatka,mám pro syna i od Tommy Tepee co vypadá jako dudlík. Jinak mě doktor tvrdil,že ho mám to první brnění nechat projít bez pomoci(samozřejmě že aspoň kousátko dostal) jinak když to není nijak závažné,jen je mrzutý,tak mažu Dologelem. Když už je hysterický a vyleze i trochu teplota,dám Calgel nebo Aloclair. Pokud si nenechá vůbec do pusy sáhnout,tak dám trochu Nurofenu,ale fakt jen trošičku a hlavně jen jestli je k tomu i zvýšená teplota a jinak chovat,houpat,dokud neusne. Nám se teď přidala i separacni úzkost,takže jen zmizet za roh,je jak hororova scéna. Stojí v postýlce,řve a kouká na mě tím svým pohledem,co jsem si to jako dovolila. Takže zuby byly zatím pohodicka 😁

Sem začni psát odpověď...

Odešli

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru