Švestková kaše na dobré zažívání. Máte zkušenost?

misellll
17. únor 2010

Chtěla bych se zeptat jestli máte někdo s touto kaší zkušenosti.Malá papá beba sensitiv,ale na kaši je napsáno smíchejte s mlékem Beba 2 premium,ale o beba sensitiv tam napsáno nic není(jde mi o to,že už ta beba sensitiv má upravit zažívání a pokud jí smíchám s tou kaší,která je také na dobré zažívání,jestli s tím malé neublížím)?Co si o tom myslíte můžu to smíchat s tou bebou sensitiv 😕 A ještě mám jednu otázku,dnes nám zjistili výraznější pneumatoza tračníku-co to je doktor na ultrazvuku mi to nijka nevysvětlil,budu ráda za každou radu ať už se jedná o tu kaši nebo ten tračník.Děkuji Všem,kdo se ozve a poradí

j.kriv
17. únor 2010

ahoj, s kaší zkušenosti mám, asi funguje, malá mi po ní kaká pěkně pravidelně a chutná jí, ale míchám ji s MM, takže co se týče mléka, tak to neporadím, ale myslím že vadit by ta kombinace neměla 😉

misellll
autor
17. únor 2010

myslíš já to teda zkusim smíchat s tou bebou sensitiv no uvidíme snad jí tím nijak neublížím.A vy jste dřív měli problémy se zažíváním nebo jí tu kašičku dáváš preventivně?jinak děkuju,že jsi napsala 🙂

medvik
17. únor 2010

misellll: to znamená větší plynatost 😉

misellll
autor
17. únor 2010

medvik:jj už vím děkuji 🙂

j.kriv
17. únor 2010

misellll: problémy jsme neměli, já hledala kašičky nemléčné a když jsem viděla že navíc podporuje trávení tak jsem ji vzala, ale když ji jeden den neměla, tak měla problémy se vyprdět a celý den nekakala 🙂 když obě přísady, kaše i mléko zažívání podporují tak ho podpoří i společně 😉