• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Světýlko na noční přebalování a kojení. Jaké použít?

25. srpna 2016 
Jakou jste pouzivali/pouzivate svetylko? Kulate detske do zasuvky, nebo klasickou lampicku? Nebo snad nejakou jinou variantu?
25. kvě 2009 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ja mam lampicku se stinitem a zarovkou 25w, uplne to staci a malej se tolik nezbudi :slight_smile:
25. kvě 2009 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj já jsem měla lampičku,ale žárovku jen 15w.Ale myslí,že to světýlku jen do zásuvky by Ti stačilo :wink:
25. kvě 2009 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja som za klasicku lampicku, s tou do zasuvky vela toho neuvidis.
mam klasiku z ikea, 25W ziarovka a na tom plienka
25. kvě 2009 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, my máme hvězdu z ikea, do zásuvky jako klasická lampička, je to malinký příjemný světlo
25. kvě 2009 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
my mame nad prebalovacou komodou nastenne svetlo z ikea - mesiac - a v tom 20 W ziarivku, aby sa babo moc v noci neprebralo a na prebalenie a nakrmenie mi to v pohode stacilo.
25. kvě 2009 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
my mame svetielko "one touch" ale ani ho nevyuzivame, lebo ked treba v noci nakrmit, alebo prebalit, vhodnejsie je ist do druhej miestnosti, aby som nebudila zbytocne manzela :pensive: on sa potom vyspi a ked patko uz o piatej je hore, vstane k nemu a zabava ho, kym ja si este mozem zdriemnut.
25. kvě 2009 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja ziadne, oci si tak privyknu na tmu, ze nic nepotrebujem
25. kvě 2009 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Taky jsem vymýšlela světýlko nad přebalovák, který je mmch právě v jiné místnosti - v pokojíčku. Ale nechtěla jsem právě, aby se mi Toníček úplně probudil nepříjemným ostrým světlem. Nakonec jsme řešili i lustr, tak jsme koupili barevný ufo a k němu hlavně tlumicí vypínač. Někdy mi usne v pokojíčku u světla, tak postupně tlumim a tlumim, jindy naopak pomalu přidávám a přidávám, v noci stačí slaboučké světlo a nemuseli jsme mít nikde nástěnné světlo s čouhajícím kabelem nebo sekat elektriku kvůli zvláštnímu světýlku, které na tom místě asi nebude natrvalo. :wink:
25. kvě 2009 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
spociatku som mala po celu noc zasvietenu lampicku, po par dnoch nevyspatia a totalneho vycerpania mojho aj manzelovho sme lampu vypli a bola tma a je doteraz :slight_smile: (stale v noci kojim a mala spi s nami) ale ked potrebujem v noci nahodou svetko, radsej zasvietim v susednej miestnosti
25. kvě 2009 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
manžel přišel do elektra s přáním-chtěl bych kojící lampičku :slight_smile: , načež prodavač jeho známý-má 3 děti, řekl, ano vím co by to mělo být-dovezl domů lampičku podobnou dětské lampičce ve tvaru ptáka a zobák se dá zaklapnout, takže se dá světlem manipulovat, používáme stále, protože taky v noci pořád kojím a spokojenost
25. kvě 2009 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nerozsvecovala som lampu v spalni.Zasvietila som svetlo na chodbe a videla som co som potrebovala. :wink:
25. kvě 2009 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja som teraz kupila pefektnu lampicku z chicca. Hra dve krasne melodie, jednu taku zmes a druhu vtaciky a crcky s melodiou a pritom sa menia farby, mala pritom aj zaspava. Da sa to zapnut tak ze to hra 15min, alebo je to vypnute a zacne to hrat a svietit az ked mala zaplace - a hra to 4 min. Alebo sa to da prepnut len na lampicku a vtedy to svieti takym kremovym tlmenym svetlom. Je to super... :slight_smile:
26. kvě 2009 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
my sme kupili lampicku do zasuvky v baumaxe za 10eur a ked po case trebalo vymenit ziarovku,tak sme zistili,ze sa taky plast okolo toho cely roztopil a prilepil na ziarovku ,fasa :angry: nakoniec sa ta nejako podarilo vymenit tu ziarovku jednemu panovy zo svokrinej prace,ale uz to neni ako predtym,obrazok uz nesedi napevno....no ale aspon to svieti,pouzivame to len kym mala nezaspi a ked ideme my spat ,tak to vypneme.
26. kvě 2009 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucijja: tu jsem nechala malé koupit k narozkám a je super. chtěla jsem něco co hraje, ale kolotoč už mi přišel pro menší děti. to světlo je krásně tlumené, tak jsem trochu litovala,že jsme ji nekoupili dřív. U těch melodií spolehlivě usínám já. A navíc se mi líbí, že se ten konec dá oddělat a vzít ho sebou kamkoliv na cesty a postavit to na stolek. Fakt jsme s ní moc spokojení.
26. kvě 2009 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak je to tahle http://www.detske-potreby.cz/chicco-index-php-level-kojenci-subkat-115-kod-71734-00-od-8-1930-p.html
dříve ji měli všude možně, ale když jsem ji pak sháněla, tak některé obchody už ji v nabídce neměly. a je to škoda.
26. kvě 2009 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, ale teď koukám, že v tom odkazu je drahá. my ji máme za 800,- :slight_smile:
26. kvě 2009 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
kacka.va, veru veru, aj ja pri tom vzdy zaspim, aj ked niekedy mi z toho sibe a zda sa mi ze ju pocujem aj ked nehra. :grinning: aj ja som ju kupovala za 800,- u vas v cechach... :slight_smile:
27. kvě 2009 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja mám lampičku do zásuvky mám to pod postieľkou zasvietene celú noc :slight_smile: :wink:
27. kvě 2009 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
mně ta lampička do zásuvky nestačí, tak jsem si dala barevnou žárovku do lampy u nočního stolku, do modra, dělá to intimčo a skoro nic to nežere :wink:
27. kvě 2009 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
přemýšlela jsem nad nějakým dotykovým světýlkem k postýlce, ale vyřešil to svíticí globus, co mi tak jako tak stojí na skříni. vidím na všechno, co potřebuji/budu potřebovat a přitom tím nikoho neoslním, ani mimíska, ani manžela. mám radost, že po těch letech, co jsem ho dostala, ho konečně nějak využiju :slight_smile:
27. kvě 2009 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, my máme tohle: http://www.baby-eshop.cz/nabytek-pokojicky/lampicka-mesicek-a-hvezdicky&mb_cmp=zbozi&utm_source=seznam&utm_medium=cpc&utm_content=textlink&utm_campaign=products Bohatě to stačí, je na tužkové baterky, nalepí se kamkoliv, je tam žárovka, takže po zapnutí svítí tlumené světýlko, v noci akorát, jinak po nasvicení svítí sama, ale to už na přebalení není, spíš jako dekorace :wink:
28. kvě 2009 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte.. ja mam toto a kupila som aj sestre a je to uuuuplne super.. osvetli na to co potrebujete..

http://www.modrykonik.sk/bazar/show_entry.php?vEntryID=294911&vReferer=%2Fbazar%2Findex.php%3FvType%3D%26vOther%3D%26vOffset%3D240
28. kvě 2009 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ráda bych po 2,5letech obnovila diskuzi. Sháním světlo na kojení a přebalování v noci. Světýlka z Ikey se nám ale nelíbí (beruška, hvězda modrá, měsíček...). Co máte Vy? Doporučte prosím. Díky.
17. říj 2011 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@olusenka:
Ja mam take na stlacenie s magnetom alebo sa daju aj prilepit. Maju LED, na 3x AAA baterie, kupili sme potom nabijacie :wink:
Ja mam nejake no-name, ale ma ich aj Philips a ostatne velke firmy, ktore vyrabaju ziarovky a svetla. Byvaju dostat v Baumaxe a spol. alebo v elektre. Zvycajne byvaju v dvoj- alebo trojbaleni. Jedno so mala pri posteli a druhe v kupelni, kde mam prebalovaci pult.
17. říj 2011 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
my máme ten měsíc z ikei právě v něm 25w žárovku ideální manžela nebudím a mimčo se taky uplně neprobre...přitom na vše hezky vidím
22. lis 2011 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
om mala nocnu lampicku pod postielkou babetka a aspon hoto neprebralo ked sme prebalovali a krmili,pekne tlmene svetlo nam uplne stacilo :dizzy_face:
22. lis 2011 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
my sme mali malu gulatu Ikeacku na policke nad manzelskou postelou a prikryta bola tmavou latkou, volakym fialovym trickom napr. a to uplne stacilo.
22. lis 2011 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mám tuto: http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/20046988/ je s tmavým stínítkem (vypadá sice trochu morbidně :grinning: ), slabou žárovkou a když je třeba ještě přehodím tmavým šátkem. Teď už jí mám na nočním stolku, ale když jsem ještě v noci kojila a přebalovala, stála na zemi mezi postelí a postýlkou.
22. lis 2011 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ciernavila obnovím diskuzi, k Vaší poznámce, měli jste tuto?
http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/90150976/
28. čer 2013 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Máte prosím někdo tato světýlka (světlo Spöka z Ikea nebo myška Luvion)? Stačí na noční kojení a přebalování? Je na to vidět nebo je to naopak moc silné světlo?
http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/90150976/
http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/70150982/
http://www.malvik.cz/Vse-na-doma/bezpecnost-lekarna/Nocni-svetlo-LUVION
28. čer 2013 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tvůj příspěvek