Syn 8 měsíců. Jak ho obléct do fusáku?

arwen666
3. pro 2019

Ahoj holky, jak oblékate děti do fusaku? Syn má 8 měsíců a chci mu obléct body s dlouhým,strampliky, zimní kombinézu,nakrčník,cepici, rukavicky a do fusaku. Myslíte ze mu bude teplo? Body i fusak máme z Outlast

pavlina212
3. pro 2019

@arwen666 Neni nic jednodussiho, nez to ho obleci a vyrazit. Pak proste zkontrolujes, jestli je spokojeny a neni treba propoceny. Duveruj svemu usudku 😉 Ja bych asi oblekla mene, ale zalezi na tom, jaky mas fusak, jak moc z nej dite kouka, nebo jestli treba uz sedi.

arwen666
autor
3. pro 2019

@pavlina212 právě že už sedí tak jak jedeme tak má schovaný jenom do půl pasu horní část těla náklani na všechny strany a ručky má venku ať může pořád na něco sahat

leniczka23
3. pro 2019

ja davam Matovi 6.5m na spodek jen teplaky a teply ponozky a na vrch bodyno s dlouhym, slaba mikca a bunda. Ja mam fusak do -10..nevim jak na tom je ten tvuj ale me.to prijde hodnw davat kombinezu do fusaku..

arwen666
autor
3. pro 2019

@leniczka23 taky máme do -10 Tak zkusím tepláky body mikinu a bundu a uvidím ať máme ještě rezervu když bude mínus děkuji za odpovedi

zelenaesmolda
3. pro 2019

Davam bodycko,strample,oteplovacky,nekdy mikinu a bundu.na stramplikach ma jeste jedny hrube ponozky.samozrejmosti je cepice a nakrcnik.rukavice u nas neprosly.

hezz17
3. pro 2019

Kombinéza do futsaku je fakt moc. Dokud jen ležela, tak jsem davala co mela doma, plus nakrcnik a čepici. Na sezení už pak zima nebyla.... Ale dala bych max bundu

sjsjsjsj
3. pro 2019

Při mínusu jsem dávala kombinézu i do fusak, nám do - 10 a pod ní skoro nic, jen body a puncochy

malytlustyhroch
3. pro 2019

Taky jeste ladime, jak oblect do fusaku, tak oblekam mene a vozim s sebou dečku pro pripad, ze bych to neodhadla, abych mohla dite kdykoli jeste do jedne vrstvy zabalit. Ja teda lehkou kombinezu davam, ale mam mladsi dite a fusak ne moc teplej, vyhovuje mi, ze v kombineze muzu dite kdykoli vyndat. Kdyz prijdem nekam, kde je trochu teplo (napr. autobus), tak mu fusak rozepnu nebo ho z fusaku vyndam a polozim na fusak - ale nevim, jak to jde u sportaku. Mit lehce obleceny dite v ultrateplym fusaku je moje nocni mura.

voskovkyapastelky
3. pro 2019

dcera má bodycko, tričko s dl. rukávem, punčochy a takový silnější overal + čepici. Má zimní fusak a ještě je ve vypolstrovaném kočáře, takže mi kombinéza přijde moc. Cestou kontroluji, je teploučká, jen má studené ruce a tváře.

arwen666
autor
3. pro 2019

Všem děkuji moc za reakce

vladienka
3. pro 2019

Do zimneho fusaku som davala len teplaky, bodycko, mikinu.. a samozrejme capicu a tak

zelenaesmolda
3. pro 2019

@hezz17
tak ja jsem do fusaku davala v zime kombinezu.ono je neco jineho kdyz se dite hybe a kdyz venku spi

vladienka
3. pro 2019

@zelenaesmolda zalezi na fusaku, keby som jej do nasho dala este kombinezu tak umrie od tepla, uz tak bola vacsinou trochu spotena

zelenaesmolda
3. pro 2019

@vladienka
taky pravda,ze ne kazdy fusak je stejny

arwen666
autor
3. pro 2019

@zelenaesmolda já brala do těch-10 A je z termoregulacniho materialu mám ho od Little Angel tak uvidím dám mu strampliky tepláky body mikinu a bundu a vemu sebou deku kdyby nahodou

babanci
3. pro 2019

My máme fusak nejspíš na Sibiř. Máme v tom dítko v punčocháčích, ale na horní polovině tělo má bundičku. Pod tím jen body s dlouhým rukávem a nebo lehkou mikču. Většinou je po vyndání dost teplá, ale líbí se jí to. chrní jako andělíček. Zrovna dneska jdu vnoučátko vozit. Já teda dost oceňuju teplý rukávník, který je u našeho kočárku luxusní.

vladienka
3. pro 2019

@babanci ano, rukavnik je must have 👍

hezz17
3. pro 2019

@zelenaesmolda my máme zarijovou holčičku. Takže ta se tam přes zimu moc nehybala.

amazonkajanik
3. pro 2019

Ještě nemrzne pořádně, takže puncochacky,nebo teplacky, termo bodicko,mikca,kombinezka a jede se

lindikova
4. pro 2019

@arwen666 mám stejný fusak, outlast little angel. Dávám body, teplacky, capacky a ponožky, bundu, nakrcnik a capku. Spinka venku i dvě hodky a vždy je krasne teply.