Syn bije děti, pošťuchuje je. Co s ním mám dělat?

gabin6
23. led 2012

Holky poraďte! 🙂 Mám syna, když je doma, se mnou venku,v divadle je to zlatíčko.Ale když přijdeme mezi děti, např.chodíme plavat, tak se úplně změní : povídá něco dětem a ty když mu neodpoví, tak je praští destičkou, poštichuje ostatní děti......Plavčice my řekla, že je to pro ně záhul ho tam mít, ale že ho to baví. Jedna maminka mi dnes řekla, abych s ním někam šla, aby mi poradili co s ním. Prý její holčička kvůli nám odmítá chodit plavat a přitom mu jí nic neudělal. Už nevím a docela mě to trápí! ☹ Půjdu s ním k pediatričce ať mi poradí. Máte také takové dítko? A co s ním děláte???

lusidasi
2. bře 2013

Ahoj, ja mam doma takeho isteho lumpa. Ma 2 roky a 3 mesiace, doma ked sa mu venujem je uzasny, je velmi sikovny pohybovo aj rozumovo. Je vyspelejsi ako ine deticky v jeho veku. Zacal vyvadzat ked mal 1,5 roku, zacal byt velmi vzdorovity, tazko sa mi s nim niekam islo pretoze ked nebolo nieco po jeho voli vedelo o tom cele mesto. No nakoniec som to cele zvladla a uz tak nevzdoruje no teraz sa trapim ze kazdeho tlce, naraza do deti... Ked som s nim niekde medzi detmi, som cela spotena lebo som na 150% v strehu aby niekomu neublizil. Stale mu vysvetlujem, zasahujem do sporov, riesim, dohovaram. Na chvilu si da povedat, hra sa pekne no pride ina situacia ci hracka musim zacat znova. Komunikovala sim tuto moju situaciu so psychologom a povedal mi za niektore deti su proste nazvladatelne a nieje tomu navine matka ci rodina. Poradil mi nech ho skusim dat niekam do jasiel, ci si s nim poradia tam. Ked problemy budu pretrvavat asi bude lepsie vyhladat nejakeho detskeho psychologa. Nebude problem vo vychove ale niekde inde. Tak som ho dala v piatok na dve hodiny do jasiel a okrem ineho vytrieskal najstarsieho chlapca s velkym autom po hlave. V pondelok ho tam musim dat zase pretoze idem na skolenie, no mam vredy v zaludku ako to dopadne. Tiez neviem co s nim a kam ist. 😠

girafka
5. zář 2016

@gabin6 ahoj,resim ted stejny problem ve skolce..muzu se zeptat,jak jste dopadli? Syn hazi agresivne hracky,kdyz mu nekdo neco vezme nebo mu rozbije koleje...