Syn chce jen a jen maminku. Máte zkušenost?

kocurek
28. kvě 2008

Mate nektera stejny problem, ze male chce jen a jen byt s maminkou, kdyz je s babickou, tak place, kdyz maminku nevidi a nekdy i s tatinkem? Jake mate zkusenosti?

bobisek
28. kvě 2008

Ahojky, já mám malýho teď furt na ruce. Dokonce i na záchod za mnou leze. Když chce mámu, tak ani táta nezabírá. Ale četla jsem článek, že je to naprosto normální. Dítko tím dává najevo lásku (totální závislost) a nedá se dělat nic jinýho než být trpěliví 😅

pipetula
28. kvě 2008

J sem na tom taky stejně. Malý je 11 měsíců a beze mě si jak se říká ani neuprdne. Už se to trochu lpší. asi před třemi měsíci nevydržela ani s Tatkou jak půl hodky máma nebyla to byl řev, ale tenhle víken prodělá šok. Bude bez aminky musím jet pryč a bude se o ní starat tatínek s mou ségrou tak mám nervy jaký to bude asi budu každou čtvrt hodku žhavit mobil. Holt ona nevydrží beze mě a já bez ní!!=)) 😀

kocurek
autor
28. kvě 2008

Kdyz mi prijde tchyne na navstevu, chci si odpocinout nebo vyuzit cas na nejakou praci a maly u tchyne vylozene place, nic nezabira...u mych rodicu tomu tak neni....
Vim, je to uplne normalne, taky jsem dost toho cetla, ale tchyne mi vycita, zda maleho nejak nenabadam, tak se jen smeju, vzdyt je tak malinky a nema jeste rozum...

berynka
28. kvě 2008

Ahoj,
my tohle občas taky řešíme. Ale nechce to moc prožívat 😉 .
Jednak děti mají dost silný "šestý" smysl a poznají, že je sama matka nervózní, když je má opustit. Pokud odchází s jistotou, že je o dítě dobře postaráno a brzy se vrátí, tak mrňous kňourá třeba jen chvilku po jejím odchodu a pak už je ok 🙂 .
Druhá věc je, že dítě se docela rychle naučí poznávat, že když přijde určitá osoba, tak to znamená, že mamka bude fuč a proto třeba na babičku reagují pláčem. Je to jednoduchá rovnice v jejich hlavičce babička tady=máma pryč!

pipetula
28. kvě 2008

Jenže ona právě pláče až po chvíli vždycky se nechá zabavit já odejdu a když dlouho nejdu tak začne vyvádět. Jakmile se objevím je to v pohodě

kocurek
autor
29. kvě 2008

U me je to uplne stejne, jak pise pipetula...

amj
30. kvě 2008

ahoj. tak nám tohle období pomalu začíná končit. stačí ji, že mě třeba už jen slyší, nutně mě nemusí furt vidět. 😀

j.a.n.u.s.
2. čer 2008

Tohle obdobi je normalni, vymizi casem 😉

lenerka
8. čer 2008

ahoj

tak u nás je to děsný
kačka ještě nikdy nespala bez nás rodičů přes noc
ale už se chystáme jí dát k prababičce tak uvidíme
teď co měla týden antibiotika tak je šílená pořád chce maminku skoro nemůžu jít na WC,aby nebyl řev
furt mě musí mít na očích a docela často se chce chovat
je to už na palici snad jí to přejde
aspon,že usíná sama v postýlce,ale bohužel je s náma v jedné místnosti máme malý byt
ráno už na mě křičí mamííííííííííí
tátu né mámu chci ☹ ☹
a to nikdy nepila ani z flašky s dudlíkem a teď se to naučila a ještě si u toho hladí prsa
fakt se z ní stává zase mimino či co??????????????????,

petik77
28. čer 2008

Ahoj ,tak u prvního syna to taky chtěl všechno ode mně tatka nesměl nic 😒 .Ale ted u druhého je to síla je to přesně naopak ,když je doma tatínek tak ja nesmím nic ani oblect,koupat no protě všechno vyžaduje od tatky sama se tomu divím.Znamé ty vubec nechapou jak je syn na něm zavisly 🙂 A když jsme venku tak pohoupat na houpačce to musí taky tatka ,ale když jsem s malym sama tak to jsem mu dobra 😀

bublina7
30. čer 2008

Ahoj, tak ja u staršího syna to byl horor. Byl totální závislák na mamince a to až do 3 let. Potom aspoň občas přes den s babičkou, ale na noc musel mít maminku. U babi spal až v 5-ti letech a teď v 6-ti má rozlítáno, že ho doma skoro nevidíme 🙂 A s mladším nás to teprve čeká, tak jsem zvědavá jak na tom bude. Teď jde zatim ke každýmu 🙂

konoupek
30. čer 2008

Tak u nás naprostý tatánek.Když je se mnou sama doma to jsem jí dobrá,ale jakmile přijde tata z práce,mamina neexistuje 😠 😀 Pořád od něj chce chovat,věší se na něj a když jí nevezme to jsou hysteráky 😖 .Ono to tatínka těší,ale zase čeho je moc....je fakt,že odpočinout ho moc nenechá v tomhle směru 😝

petik77
30. čer 2008

konoupku tak to máme stejny problém u nás probíhají taky hysterické vystupy .Ted v neděli jsme byli u nas na pouti a manžel chtěl jít ze starším synem na bobovou drahu a to byl šíleny řev od toho mladšího že si ho tatínek nevzal sebou no hrozná scena a nakonec ho musel vzít a byl klid někdy je to hrůza. 😖

konoupek
30. čer 2008

Petiku já si vždycky dopo říkám,jakou mám hodnou holčičku,chovat po mě moc nechce,docela si vyhraje i sama,ale přijde odpo,tata doma z práce a ona pořád jen mrčí,knourá,rozčiluje se,no úplně jiný škvrně mám doma 😀 😀

petik77
30. čer 2008

no ja slyšela že holččky někdy tíhnou k tatínkum víc než kluci ,ale u nas je to vyjímka 😀

kristi
30. čer 2008

mala je od malicka tak nejak zvykla, ze hlida obcas babicka a nic nenamita. Maminak to neni, i kdyz nekdy treba chvilku natahuje, ale pak se zabavi a na nas si ani nevzpomene.

konoupek
30. čer 2008

Jooo Kristi,babi je hned po tatínkovi.Hlídá jí každej den a malá jí nemá ještě dost,ani když mi jí dovedou dom 😀