Syn chce pořád nosit, mít pozornost. Jsem unavená

bebe7
11. pro 2009

Ahoj Holky.
Možná se mi budete divit, některé i odsuzovat, ale j a už jsem zoufalá ☹ Jedná se o to. Moje maminka už je v důchodu a jelikož je sama bydlí s náma. ( v dnešní době by ji důchod nestačil ani na nájem ). No a začalo to už po příchodu s porodnice. To bylo samé Filipek tam, Filipek sem. No nakonec to skončilo tak, že byl malý naučený na ruce, ale je to čím dál horší. Vůbec mi nechce být v kočárku ani když ho nechám vyřvat to jdeme s muzikou i dvě hodiny ( TO UŽ SE MI CHCE AŽ BREČET) no co se týče postýlky tak jsme na tom stejně. Malý pořád vyžaduje pozornost, což by mi nevadilo kdyby spinkal normálně ale on buď v houpačce nebo usne v postely ale to ho musíme placat po zadečku a to běda když přestanem. 😔 Už jsme opravdu unavená v noci nespi přes den jen chvilku a to než zaberu tak už je řev. Jenže i můj zdravotní stav je s toho na houby. Strašně jsem zhubla, pořád mám žaludek jak na vodě, průjem a silově by mě položila i moucha... Zkoušela jsem na radu doktorky i Dithiaden ten ale nezabral. Chci to zásadně změnit, ale vůbec netuším jak. Myslela jsme že nasadím kůru jen si řvi, ale na to asi nemám žaludek. Nemáte někdo nejáký dobrý tip co zabírá. Budu opravdu moc vděčná.

bebe7
autor
15. pro 2009

Tak dneska byl pokrok on v postýlce usnul, sám, bez plakání, dokonce si v ní předtím i hrál. 😀

janca.23
16. pro 2009

Ahoj Bebe.
Jak tak čtu tak to máš podobný jak já.Malá kdyby,mohla tak se nechá nosit 24hodin denně.Už jsme zkoušeli všechno.Metody položit do postýlky,pohladit,odejit nám nějak nevycházeji,protože se nechce utišit a když jo usne na pět minut a pak to začne ne novo a řve do té doby než ji fakt někdo neveme na ruce.A za druhe plakat dlouho ji moc nemužem nechat,protože ma jak tříselní tak pupeční kýlu.Už jsme zkoušeli i různe čajiky na uklidněni,jak nám doktorka doporučila,koupili jsme si i dokonce druhý kočárek do bytu, když se vozí spi,ale pokud zjistí že se ji ,,netřepe s prdelkou"vzbudí se a začne znova plakat ☹ Už mi tchýně potrvdila,že u malé se nedá nic doma udělat.Ale pořád doufám,že jak bude starší tak se to spraví,že přece jak bude víc vnímat tak se ji bude lépe zabavovat různými hračkami apod..Asi to chce fakt čas
Jinka přeju pevné nervy 😉

kuzelnica
16. pro 2009

ahoj holky, tak moja malá bude mať 9 mesiacov a je to podobné. Cez deň ju teda dávam spať do kočíka a v noci.. ako kedy. Snažím sa ju dávať spať, keď je fakt unavená, ale nie pretiahnutá.. niekedy zaspí pri prse.. to potom chvíľu vydrží i keď ju dám do postieľky. ale okolo 23h sa zobudí a konečná.. skúšam kojiť, hladiť, držať za ruku.. Keď už je kríza fakt veľká, tak sa na to vykašlem a beriem ju k nám do postele.. Len sa bojím, pretože už nie je tak maličká a pomaly mi zasa rastie pupok.. ale uvidíme. Raz z toho proste musí vyrásť.. aspoň tým sa ukľudňujem.

kubaka
16. pro 2009

bebe - vidíš, on z toho vyroste, bude se to měnit, jen nemít strach, "že ho něco naučím" a neodnaučím. Ony rostou a mění se jim potřeby. Klíídek 😎

bebe7
autor
16. pro 2009

kubaka : Ono to zas tak jednoduche nebylo 🙂 Chvilkama si tam poplakal, ale když chytl hysterák tak jsem ho zase uklidnila, jinak už nemusim placat ani po zadečku. Dneska večer usnul taky sám, dokonce nechtěl ani pusinku jen co jsem ho položila, otočil se na bok vystrčil na mě zadek chytl peřinku a do dvou minut byl tuhý 😀

bas
20. pro 2009

Já sem svého syna naučila spát ve své postýlce tak že me mu koupily takového hracího koníka který ve tmě svítí tlumené světlo a hraje různé ukolébavky ted'mu ho dám vždycky do postýlky zapnu ho pohládím malého popřeju mu dobrou noc a odejdu většinou je do čtvrt hodinky tuhej.Koník vydrží hrát asi tak půl hodinky a pak se sám vypne a zhasne.

kocicinka
21. pro 2009

Kubako to jsi napsala moc hezky 😵

bebe7
autor
26. pro 2009

NO teď už ze spaním v postýlce nemáme žádný problém. Teď spíše naopak nechce chrnět snáma, kdy si ho nad ránem vezmu do postele 😀 ABy jsme se potulili 😅 Po novém roce kupujeme i jiný kočárek, v něm bude daleko líp vidět, takže snad se změní i tohle.