Syn je stále nemocný. Už nemůžu 😞

janicckka
19. pro 2007

Ahojte,já už prostě nemůžu,můj syn 4 roky chodí do školky teda vždy jen na jeden dva dny a pak měsíc marodí,nakazí nás doma všechny,je to fakt hrůza ,když tam příjdu tak tam hodně dětí pokašlává ale chodí do školky,syn ne je.Už se i divý že je pořád nemocný a dokonce říkají že to není normální. ☹
Nevím co s tím tak manželovy řekly at chodí ikdyž je marod,dokud nelehne,to se my zdálo fakt blbý ale zkusila jsem ,měl jen rýmu a pokašlával tak jsem si ho nechala v pátek doma že to vyleží,tak chodil až dostal takové záchvaty kašle (po dvou dnech chození)že jsem si ho opět nechala doma ale vyklubal se nám s toho zápal plic.Už nemůžu ☹

jabber
19. pro 2007

Ahoj janicckka, můj brácha má 3 děti - 5 a 3 roky - chodí do školky, ten starší taky semtam něco přitáhl, když ještě ty dvě mladší ani do školky nechodily a pak samozřejmě lehli všichni. Ale švagrové doporučila jejich dětská dr, která je zároveň homeopatka, kuličky na posílení imunity, jmenuje se to Oscilococcinum, je to volně prodejné. Od té doby rok nemarodili ani jeden, vždycky když na ně něco začíná lézt nebo se ve školce začne rozmáhat nějaká epidemie, tak jim to švagrová několikrát dá a oni neonemocní 😉 . Nemůže si to vynachválit. Tak by to možná stálo za zkoušku, nevím teda jestli to zabírá stoprocentně na každého, ale jako homeopatikum to určitě neuškodí.

andreeej
20. pro 2007

Ahoj janicckka,náš starší v loni taky často nemocný,měl zvětšenou nosní mandli.
Já bych ti doporučila návštívit asi imunologa a ORL,co je příčina,protože zase tak normální to není.
Na podporu imunitu existují různé preparáty,něco by ti určitě doporučili.

peige
25. pro 2007

Janiccka, něco podobného jsme taktéž zažili i ten zápal plic... ☹ , doktor nám říkal, že pokud kašle klidně ať Aničku dávám do školky, že on dává také synka kašlajícího do školky, ze začátku se mi také příčilo, ale teď jí tam taky dávám. Jelikož pokud by byla doma a dala pak nekašlající do školky, je mi jasný, že v zápětí by byla na hromadě. Je pravda, že kašel není nemoc, ale reakce na "něco". Po zápalu plic jsme chodili na laserovou akunpresuru, chodím pravidelně na procházky KAŽDÝ DEN, i když kašle atd. Spí v chladnější místnosti, když kašle tak pak i u otevřenýho okna a teď se držíme. já bych taky doporučila, co psaly mamky přede mnou.

sybimbo
27. pro 2007

ahoj janiccka, já mám ten stejný problém,má 3,5letého chlapečka a ve školce byl všeho všudy za ten půlrok asi dva měsíce.Mudr nás poslala na imunologii a Orl.dostaly jsme prášky na imunitu a v březnu jdeme na trhání mandlí,protože ji má zvětšenou.tak si určitě taky zajdi k doktorovi.určitě Ti poradí co a jak. hodně štěstí ať se to vyléčí. 🙂

blanulinka
28. pro 2007

Ahoj holky, tak můj syn od těch 3,5-4let neustále nemocný. Týden ve školce, 3 týdny doma a pořád dokola....
Tak jsme byli poslání nejdříve na ORL (Brno Dr. Přidalová) a byla vytrhnuta ve 4 letech mandle s tím ,že je to zdroj infektů a nemocnost ustoupí. Samozřejmě nic , tak l ázně , ty skoro celé nemocný (celkem lázně 3x a pokaždé děs), pak jsme byli odeslání na imunologii do dětské Dr. Schneidrová (katastrofa) 3 roky od těch 4let do nás cpala kde co na imunitu, pokaždé brali šíleně krve.... fakt hrůza. Malej měl vždy Od těch 3,5 let jeden den kašel do večea se dusil a pak VŽDY ATB. ☹
Tento rok jsem přešla k pediatrovi Dr.Sedlinský a musím říct, že SUPER.řekl., že má podezření na astma (já mám)Ten nás přesměroval na alergologii Dr. Rybníček. Ten okamžitě diagnostikoval astma dal prášky a od té doby ťuk ťuk ťuk je to perfektní. Žádné dušení, občas zakašle ale zvládne to za 5 dní a bez ATB. Takže především, pokud jste pořád nemocní změntě doktora ( my od narození 5 doktor) a pořád otravovat ať dělají různá vyšetření a nezoufat, bude líp. Jinak n tu imunitu je SUPER extrakt ze žraloka (v lékárně) a Wobenzym.¨
Přeji Vám co nejméně nemocí a spokojené děti 😉

peige
3. led 2008

Blanulinka díky za příspěvek 😉 .Ten extrakt a wobenzym jsou na polykání 😉 ? A bere Marek něco na tu astmu? Já jsem už uvažovala o solných jeskyních 🙂

blanulinka
4. led 2008

Peige:ahoj , ano oboje je na polykání v tabletách.Ten wobenzym je hodně drahý cca 700,- na 14 dní, tablety se berou podle váhy, ale opravdu to stojí za to. Ten žraločí extrakt musí to být ze žraločích jater, ještě mají z ploutví a ten mi přišel na nic, tak ten stál cca 400,- na měsíc. Ale teď po Novém roce už to bude určo horší.
Na astma bere seretide discus, singulare.
V solných jeskyních jsme byli také, dokonce jsem nám koupila tu měsíční kůru, ale problém je ten, že maminky tam vodí nachlazené děti a ty bacili se tam drží takže jsme pokaždé něco chytli ☹

peige
4. led 2008

Blanulinko: 😲 no s těma solnýma jeskyněma si mě teda nepotěšila ☹ , nestačím s divit 😕 . Jinak díky za info 🙂

anetkaak30
6. srp 2023

@blanulinka Dobrý den, sice je příspěvek již několik let starý, ale chci se zeptat kdy jste se dostali z tech nemoci? Muj syn skoro 5let od te doby co chodi do školky je pořád nemocný. Měl několikrát laryngitidu, každou chvili má rýmu a kašel. Teď aktualně má třetí týden kašel už to má na průduškách a bere Atb, ale nejak nezabírají. Máme za sebou už různá vyšetření na Orl mandel má v pořádku, na imunologii tam taky vse v poradku, alergii a astma nemá, takže je vlastně zdravý, ale pořád nemocný. Díky

chaira
6. srp 2023

@anetkaak30 nám pomohla na imunitu čínská medicína, kdyžtak napište SZ.