Syn má fialovýho lulina. Nevíte proč? Máme jít k Dr.?

danca81
13. pro 2008

Maminky, můj syn měl celý den fialovýho lulina. Nevíte, proč? Co to může být? Mám jít raději k dr.? Děkuji moooooooooc

danca81
autor
13. pro 2008

Ještě jsem zapomněla napsat, že vůbec neplače, že by ho něco bolelo a když jsem mu na něj šahala, tak se smál jako vždy, že ho to lehtá.

lucija
13. pro 2008

Ahoj, každopádně k dr. jdi. My měli dvakrát zánět a nic moc teda. Poprvý plakal i při čůrání, ale podruhý neplakal vůbec, zato ho měl plný hnisu. Takže si s ním raději skoč.

danca81
autor
13. pro 2008

Lucija, on vůbec neplače. Pleny měl taky v počuraný, takže i to čůrání v poho. Jsme si s přítelem řekli, že počkáme do rána a pak uvidíme ☹ ☹ ☹

tannawe
13. pro 2008

danca, radeji bych zasla za dr. Muze se hromadit hnis, ten brani v prokrvovani takze muze kuze byt az dofialova. Zkus trochu promasirovat predkozku v teple vode a uvidis, plakat nemusi, nekteri kloucci jsou docela statecni, nemusi to bolet, kdyz prochazi normalne moc a nic se nemestna. Ale i tak tam muze byt nahromadeny sekret a to pak nedela dobrotu. Nekdy se da vytlacit, proste pokud nema jeste proklubaneho zaloudka tak je vzdycky moznost, ze se tam sekret muze hromadit... 😉 😉

danca81
autor
14. pro 2008

tannawe, tak dnes má lulina v pořádku. Barva už je tak jak má být 🙂 . Možná se fakt jen někde bouchnul nebo si ho nějak tahal. No nevím. Bohužel lulin nám přetáhnout ještě nejde, takže to riziko, že se mu tam nahromadí hnis je stále ☹ ☹ ☹ . Doufám, že když je dnes vše v pořádku, že tam žádný nahromaděný hnis nemá. No uvidíme. Budu sledovat dále a kdyby se něco zase objevilo, tak s ním zajdu k dr.

jakoubka
14. pro 2008

Ahoj.My jsme taky měli fialového pindínka,ale jen u té dírky na čůrání.Zašla jsem k doktorce a měl tam hnis.Od té doby každy večer přretahuji.Stahovat nám taky nešlo,ale doktorka ji přrtáhla poprvé a pak nám to šlo už samo.Je fakt,že pár dní mu to nebylo příjemné a plakal 😒

tannawe
14. pro 2008

danca...jsem rada, ze uz je to lepsi! Rozhodne stoji za to vzdycky zkontrolovat. My jsme meli hnis jednou a to jsem ho vytlacila i pres obrovske protesty a manzel musel maleho pridrzovat. To jsem si rekla, ze na tohle nemam nervy a malemu jsem "instruktazne" predvedla jak "pracovat" s predkozkou a svete div se, maly clovicek pochopil, ze vec to neni neprijemna pokud si ji provozuje sam, takze uz se dopracoval k temer proklubanemu zaloudku a to vse jen sam. Ja vzdycky jen zkontroluju, ze si ho ve vode poradne umyje a jinak tomu nechavam volny prubeh. On sam nejlip vi kdy ho to uz muze bolet, kam je mu to prijemne atd.
Tak drzim palce at uz vse probiha tak jak ma 😉 😉

danca81
autor
15. pro 2008

Jakoubka, na 18 měsíční kontrole jsem dr. řekla, že nám stále lulin nejde přetáhnout a ona říkala, že na to má ještě čas. Vím, že je to samozřejmě individulání, některému dítku to jde již v půl roce, jinému zase až ve dvou letech. No takže uvidím, jak dopadneme ☹

Tannawe, že bych Domčovi ukázala, jak to má dělat, tak nevím. Sice je chápavý, ale myslím, že by to ještě asi sám nezvládl 😉 Jinak moooooooooooooc děkuji za přáníčko 😉 🙂 🙂