Syn má hlad, krmit 1x za 4 hodiny nestačí

berenika39
27. pro 2008

ahoj, jste na tom někdo stejně? Malý má 4,5 měsíce, ale narodil se o tři týdny dřív. Pije UM, Novalac, a poslední týden už 5x 210ml. Celou noc spí, takže přes den - od šsti do osmi večer nám vychází těch pět dávek tak nějak po +-4 hodinách. Jenže on nevydrží ani tři hodiny, knourá, je to hlad 😉 . Zkoušela jsem mu dát častěji po 150ml, ale vysosá to a kouká na mě divně, jako že co bude k jídlu a většinou pak i začne bulit. Vím, že víc než 1000ml UM se nemá dávat. Váží 6400g. Příkrm jsem myslela že dám tak za měsíc. Ale ted nevím, co s ním? Lžičkou papá super, ani necintá 😀 , používali jsme NUTRITON při kojení, tak se to naučil. Dík za odpovědi.

slunicko552
27. pro 2008

berinka existuje mlíko pro velké hladovce,ale bohužel nevím jak se jmenuje snad někdo poradí nebo se zeptej v obchodě.Víc se určitě nemá dávat,dětem to škodí.Jsou už i příkrmy od 4měs.,ale záleží na Tobě jestli už chceš přikrmovat 😉

ria80
27. pro 2008

Ano třeba Hami dělá mlíko,který víc zasytí,nebo Nutrilon.Když se zeptáš v lékárně,tak tam se to prodává běžně.

apfele
27. pro 2008

berenika39: já dávám našemu jedlíkovi Nutrilon Extra pro déletrvající zasycení. 😉

berenika39
autor
27. pro 2008

... 🙂 hodný, dík, to jsem nevěděla, a že už jsem ty mlíčka prozkoumala 🙂 . Jen jestli budou i protiblinkací, protože to je u nás na denním pořádku 🙂 . Určitě to zkusím.

kopretinka08
27. pro 2008

dej klidne sunarku kaši od ukonč. 4 měsíce. Děti ji snáší v pohodě, je chutná a pěkně se krmí lžičkou. :--))

berenika39
autor
27. pro 2008

kopretinka: a myslíš ráno? nebo přes den? na noc ani nepotřebujem, tak možná třeba na oběd. To mě ani nenapadlo, zůstane mu mlíčko a zasytí to. Super.

ria80
27. pro 2008

Můžeš mu už dát trochu kaše,ta od Nestle čistě rýžová je uplně čistá a můžeš tam dát mličko,jaký chceš.
Pokud vím,tak protiblinkací je Nutrilon A.R.,ale to zas není ten zasycující.Ale už jsem z lékárny dost dlouho,tak je možný,že už vzniklo i to,že je to dohromady.Jinak ,když je ta strava hustší,jako ta kaše,tak se po tom blinká obecně mín.

berenika39
autor
27. pro 2008

jj, to je fakt, my máme protiblinkací NOVALAC, nemůžu si ho vynachválit, tak bych zkusila kaši do toho. nejdřív jen tak řidší, pak na lžičku. jééé holky ještě že ten koník je. dneska jsem fakt odpoledne už byla šedivá - ruce měl po loket v puse a nic ho nebavilo. Normálně už reaguje na pípnutí varný desky, když jdu ohřívat vodu, je to kujón... 😀