Syn má ráno málo počůranou plínku. Vadí to?

jenjanka
6. lis 2008

Ahojte,chtěla jsem se zeptat jestli vaše dítka maji rano pročuranou plinku.Muj honzik chodi spat v osm večer a probouzi se kolem osme rano a plinku nema moc počuranou,myslite že to vadi?že bych mu měla v noci davat pit?

alishia
6. lis 2008

AHOJKY,

my ji taky nekdy moc pocuranou nemame. jak si to udelala ze ti spis od 8 do osmi? 😉

ivulinda
6. lis 2008

janka nám taky spí,ale od 21-8 a taky má někdy plínku hodně počuranou a někdy ne!To záleží asi natom kolik věčer mlíčka vypije.Mě vypije těch 160ml a někdy jen 80ml takže si myslím,že čím víc pije tím víc čůrá 😉 a když se ti večer nebudí a nemá potřebu pít tak si myslím,že je škoda ho budit

alishia
6. lis 2008

nas maly spi stejne hodin jako vase miminka, ale chodi spat uz v pul 7 a budi se tudiz kolem 4 pul 5 rano. nekdy jeste usne a nekdy jako dneska ne:/ ja bych tu plinku asi neresila, bud rada ze se ti nebudi a spi.

maart
6. lis 2008

Jenjanka, holka bud rada....Honzik krasne tvrde spinka, je videt, ze je v noci v pohode... 😉 .

kacamar
6. lis 2008

jenjanka, bud rada, ze ti spi. Nam se budi co 2-3h a pres noc vypije 500ml caje. V noci 2x prebalujem (plina ma snad kilo 😀 ) a ta treti rano jakbysmet. Kdybych ji neprebalila, tak ma pod sebou mokry kolo jak od vozu.

johanda
6. lis 2008

jenjanka, ve spánku organismus vylučuje antidiuretický hormon, takže člověk nečůrá vůbec nebo jen málo. Pokud malý spí opravdu tvrdě, není na tom, že nečůrá, nic divného. Děcka se většinou počůrají v takové té probouzecí fázi, kdy ještě nebdí, ale už nespí. Moje dcerka taky v noci nečůrala, kolem 8. mjsem jí už občas ani nedala plínku - pokud se před spaním vyčůrala, samozřejmě 😉

kacamar
6. lis 2008

johando, tak to mame asi nejaky megaextračůrací dítě 😀 😀 Si vubec nedokazu predstavit, ze by jednou mela spat bez pliny 😕

kubaka
6. lis 2008

jenjanka - závidím. Náš maroš se pořád dožaduje své noční porce mléka, takže je samozřejmě zčůraný jako alík. Pampersky to naštěstí zvládají, ale plína má ráno asi metrák. 😉 Když se náhodou neprobudil na mlíko, tak byl počůraný jen málo. Takže u vás je to OK 😀

johanda
6. lis 2008

kacamar - neboj, dočkáš se 😉 První dcera měla v noci plíny do 2 let a něco, taky jsem si nedovedla představit, že bych jí na noc nezabalila

kacka.va
6. lis 2008

já mám vypozorováno, že tak od devíti večer do čtyř do rána malá nečůrá, ale pak mezi čtvrtou a osmou má plínu úplně plnou.

andy80
6. lis 2008

Ahoj, taky jsem si toho všimla, že máme občas ráno plínku úplně suchou a někdy je tam tak 2x čůrnuto. U malého to bylo taky tak a od necelých dvou let jsme byli bez plen i v noci.

mkr
6. lis 2008

tak my po ránu máme plínu úplně plnou jinak chrupem od 7 do 7 ale ještě v noci jíme tak 3x mlíčko