Syn nechce jíst. Může to být zoubky?

lenulin
7. kvě 2009

Ahojky chci se zeptat máme 11měsíců a malý mi přestal jíst nejdřív jsme byli nemocní rýma kašel no a teď nejspíš zuby alespoň si myslím ráno mi sní tak 4lžičky jogurtu se sušenkami nebo trochu koktejlu už mu vymýšlím všechno možné i chleba s máslem vše co mu chutnalo odmítá teď už i když vidí lžičku a bylo na ní cokoli tak ji odstrčí oběda do něj dostanu tak 150g zeleniny svačinu někdy se mi povede přesnídávka sušenky a piškoty a večer trochu kaše asi 100ml myslíte že je to u těch zoubků normální nebo není něco v pořádku stolici má ráno a večer řídkou mám pocit, že toho ani tolik nesní.Leju do něj alespoň čaj a ovocné šťávy ať má tekutiny

popelka.miri
7. kvě 2009

Jestli se ti zdá, že má malej jinou stoličku než dřív, nejí..tak to může být k zoubkům. Nám nedávno rostly stoličky a malá mi taky moc nejedla, jen chtěla pořád kojit, hlavně v noci a byla uplakaná, ale stoličky měla normální. Hlavně ať má dost tekutin..Kdyby se to horšilo a ta stolička byla pořád divná, tak bych radši k dr. šla 😒

lenulin
autor
7. kvě 2009

jj moc díky!To spaní je taky hrůza.No slyšela jsem že 5řídkych stolic je už průjem a že by se s tím už mělo něco dělat.A my máme 2 Dávám probiotika, tak si myslím, že to budou ty zoubky.Už jich máme 7,ale takhle nikdy nejančil, tak jsem z toho špatná uvidíme do pondělí a když tak se zajdu k dr poradit

motylek
7. kvě 2009

Lenulin, my tohle měli před týdnem, zubů měl 6 a přestal úplně jíst, vylezli další 4 a dva jsou asi taky na cestě. Stolice byla i s hlenem, no hnus, po týdnu s eto srovnalo a teď dlabe jako normálně, sice málo, ale to jedl i před tím. K obědu mi nesnědl ani lžičku, mlíka pil dost málo a ani kaši na snídani, jogurt, přesnídávky, banán - nic nechtěl. Takže to určitě budou zoubky.

popelka.miri
7. kvě 2009

Lenulin, jestli dáváš probiotika, tak s tímhle měla moje kamarádka problém..Hrozně dlouho měla její roční holka průjmy a pořád nemohli přijít z čeho a nakonec zjistili, že z probiotik 😒 Na ty zoubky si kup v lékárně chladivý gel na dásně pro mimina, ten pomáhá 😉

lenulin
autor
10. kvě 2009

moc díky za rady člověk je nervozní když neví co s tím naším pokladem je sice by ho člověk někdy zastřelil 😀 ale je to prostě naše zlato

lenulin
autor
11. kvě 2009

no tak nakonec to nebyly zoubky ale viroza no tak snad to bude brzo lepší